12 квіт. 2019

Всесвітній день космонавтики

День авіації та космонавтики відзначають 12 квітня в усьому світі. На думку науковців, космічний потенціал України надзвичайно високий, і наразі ракетно-космічна галузь є однією з провідних в українській економіці. В КЗ «Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ст №2 (опорний заклад)» відбувались заходи до Всесвітнього дня авіації та космонавтики.
22 бер. 2019

Всесвітній день води

22.03.2019р. в КЗ "Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2" були проведені заходи до Всесвітнього дня води
21 лют. 2019

Міжнародний День рідної мови

В закладі пройшли заходи щодо святкування Дня рідної мови
20 лют. 2019

День вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в КЗ «Губиниський ЗЗСО І ІІІ ст. № 2 (опорний заклад)» були проведені наступні заходи, щодо вшанування пам’яті тих, хто загинув на Майдані Незалежності
15 лют. 2019

Протидія булінгу

В КЗ "Губиниський ЗЗМО І-ІІІ ст. №2" були проведені заходи щодо протидії булінгу в шкільному середовищі
29 січ. 2019

День пам'яті Герої Крут

Заходи до Дня пам'яті Героїв Крут
28 січ. 2019

День пам'яті жертв Голокосту

Заходи до Дня пам'яті жертв Голокосту
22 січ. 2019

День Соборності України

22 січня 2019 року у КЗ "Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 (опорний заклад)" були проведені заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України.
26 бер. 2018

Природоохоронна акція "Годівничка"

В Губиниській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 була проведена природоохоронна акція "Годівничка", в якій діти прийняли активну участь. Були виготовлені годівнички, проводився конкурс "Зустрічі птахів", де діти малювали малюнки, складали вірші і оповідання.
20 лют. 2018

День вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, в Губиниській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 була організована зустріч з учасниками антитерористичної операції для учнів 7 класу, яку підготувала їх класний керівник Кіріченко Людмила Іванівна. На заході були присутні Демчук Володимир Олександрович та Мірошник Іван Вікторович, які були випускниками школи.