Комунальний заклад "Губиниський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад)"

29 січ. 2019

День пам'яті Герої Крут

Заходи до Дня пам'яті Героїв Крут
28 січ. 2019

День пам'яті жертв Голокосту

Заходи до Дня пам'яті жертв Голокосту
22 січ. 2019

День Соборності України

22 січня 2019 року у КЗ "Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 (опорний заклад)" були проведені заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України.
26 бер. 2018

Природоохоронна акція "Годівничка"

В Губиниській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 була проведена природоохоронна акція "Годівничка", в якій діти прийняли активну участь. Були виготовлені годівнички, проводився конкурс "Зустрічі птахів", де діти малювали малюнки, складали вірші і оповідання.
20 лют. 2018

День вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, в Губиниській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 була організована зустріч з учасниками антитерористичної операції для учнів 7 класу, яку підготувала їх класний керівник Кіріченко Людмила Іванівна. На заході були присутні Демчук Володимир Олександрович та Мірошник Іван Вікторович, які були випускниками школи.
9 лют. 2018

Тиждень безпечного інтернету

З 5 по 9 лютого в школі проходив Тиждень безпечного інтернету під гаслом "Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою"
22 січ. 2016

День Соборності України

22 січня в школі пройшов День Соборності України.
20 бер. 2015

Школа має таланти

20 березня 2015 року в школі пройшов загальношкільний фестиваль "Школа має таланти". Кожен учасник приніс із собою неоціненний скарб - любов до поетичного слова, музики, образотворчого мистецтва, хореографії. А ще - доброзичливість у серці, бажання творити.
20 лют. 2015

Цвіти і смійся, рідне слово!

21 лютого — свято унікальне. Винятковість його в тому, що воно є і спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об'єднала спільна історична доля в єдиний моноліт— народ. Це свято — День рідної мови. Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. Нам потрібно вчитися берегти свою Батьківщину. Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця – українська. Багата і милозвучна наша рідна українська мова. Вона – найпрекрасніше диво, скарбниця, в якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура. Традиційно в Губиниській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відзначили Міжнародний день рідної мови. Гостинно відчинили двері для юних п’ятикласників бібліотекар школи Барсук Юлія Миколаївна в своїй читацькій вітальні. В урочистій обстановці діти шанували рідне слово, завдячували за його милозвучність, красу, емоційність. Завітали до дітей і козаки, які в гумористичній формі вчили наших сучасних українців правилам мови. З ігрової ситуації учні 5-х класів зрозуміли, що не можна зупинятися на досягнутому, треба й далі вивчати рідну мову. Тож шануймося, будьмо дбайливими господарями того, що маємо. Плекаймо рідну мову в наших родинах.
22 січ. 2015

Україна - соборна держава

В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День незалежності і соборності України. З метою виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини в школі пройшов ряд виховних заходів щодо відзначення події, що пережила час.
Науково-практична подорож «Пам’ятні місця Дніпропетровська»

Славну історію дніпропетровської землі, як часточку безсмертної історії нашої незалежної України, розглядали учні 10 класу під час науково-практичної подорожі «Пам’ятні місця Дніпропетровська» під керівництвом бібліотекаря школи Барсук Юлії Миколаївни.

Наша Дніпропетровщина, овіяна легендами від скіфських поселень до козацької слави, історично відобразилася у пам’ятках нашого краю. Учні в ході подорожі висвітлили своєрідну хроніку подій та численні світлини по днях і роках існування Дніпропетровщини, демонструючи головні віхи з иття краю в його поступальному розвитку на шляху перетворення в потужний культурний регіон України.

Подорож навіяла дітей твердою впевненістю, що духовний потенціал Дніпропетровської області величезний. Збереження й утвердження глибинних духовних традицій їхнього краю, примноження його культурних надбань – це та надійна запорука, завдяки якій їхня рідна Дніпропетровщина буде флагманом України у всіх життєвих галузях.