20 бер. 2013

Огляд художньої самодіяльності

З року в рік художні колективи школи, під керівництвом Сидоренко О.А., є активними учасниками огляду художньої самодіяльності. Цього року учні показали свою майстерність у вокальному, хоровому та хореографічному мистецтві.
13 бер. 2013

Ми за екологію борці

13 березня 2013 року шкільна екологічна бригада "ЕКОСВІТ"прийняла участь у районному етапі конкурсу екобригад під гаслом "Червона книга - символ болі, а починалось все з любові". Гуртківці у казковій формі ознайомили присутніх з актуальними питаннями екологічної боротьби, на чолі якої стоять вони.
23 лют. 2013

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

23 лютого 2013 року в школі пройшла конкурсно-розважальна програма "Нумо, хлопці!". В змаганнях прийняли участь хлопці всіх класів школи. Жіночий колектив школи може з впевненістю завірити, що на варті їх спокою стоять справжні чоловіки, бо ж хлопці показали свою кмітливість, спритність, ловкість у всіх видах змагань.
15 лют. 2013

День вшанування воїнів-інтернаціоналістів в школі

15 лютого в школі пройшли заходи щодо вшанування воїнів-інтернаціоналістів. В рамках цієї події учні 8-Б класу підготували урочисту лінійку-пам'яті "Афганістан. Знаємо, Пам'ятаємо", перегляд документальної хроніки "Афганський біль", зустріч з воїном-афганцем, полковником-зв'язківцем Кравченком Михайлом Яковичем, кожної перерви коридорами школи лунали мелодії пісень про Афганістан.
14 лют. 2013

День Закоханих в школі

Миле, Домашнє, Забавне і Незвичайне свято - День Святого Валентина, або свято всіх Закоханих зібрало учнів школи 14 лютого до актової зали. розпочався день з конкурсу "Чарівне серце" між учнями 5-8 класів.Для учнів 9-11 класів була запропонована конкурсно-розважальна програма "З любов'ю в серці". Знавці вітчизняної та світової літератури прийняли участь у конкурсі" Знайди собі пару"; юнакам "налагодити теплі стосунки" допоміг конкурс "Компліменти"; любителів веселих танцювальних ритмів об'єднала "Арочка"; справжні лицарі виконали для своїх обраниць"Серенади"; майбутні господині представили смачні валентинки - вироби з тіста, пдтверджуючи вислів "Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок".
8 лют. 2013

Дружіть з правилами дорожнього руху

8 лютого в школі пройшла театралізована вистава для учнів 1-4 класів "Дружіть з правилами дорожнього руху", яку представили учні 7-А класу. До молодших школярів завітали Інспектор ДАІ, підполковник Стрілка, Світлофор Моргайко, які ознайомили учнів з основними правилами дорожнього руху; розіграли цікаві повчальні ситуації, щодо запам'ятовування правил поведінки на дорозі; діти відгадували загадки.
28 січ. 2013

Вшанування пам'яті колишніх політичних в'язнів, репресованих та членів їх сімей

З метою вшанування пам'яті колишніх політичних в'язнів , репресованих та членів їх сімей в школі були організовані постійно діючі книжкові виставки про події часів репресій в Україні.
25 січ. 2013

Екологічний конкурс "Здоров'я має бути смачним"

25 січня в школі проходив екологічний конкурс "Здоров'я має бути смачним". В рамках заходу були представлені роботи в різних номінаціях: вірш "Реклама молока"; паперове мистецтво "Капелюх, повний здоров'я", овочевий портрет (аплакація з вирізок журналів), конкурс малюнків.
22 січ. 2013

День Соборності в школі

22 січня в школі відбулися заходи щодо відзначення Дня Соборності України. Виховні години, урочиста лінійка "Ми живемо в соборній державі", єдиний урок патріотизму на тему «Соборна мати Україна, одна на всіх, як оберіг», історична вікторина «Сторінками історії» сприяли утвердженню високої політичної культури у суспільстві, вихованню у молоді патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу України , пропагуванню ідеї єдності, спільності історичної спадщини.
29 груд. 2012

НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ СВЯТА

28 та 29 грудня 2012 року в школі проходили новорічні вистави. Активну участь у заходах приймали учні школи.