Комунальний заклад "Губиниський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад)"

8 лют. 2013

Дружіть з правилами дорожнього руху

8 лютого в школі пройшла театралізована вистава для учнів 1-4 класів "Дружіть з правилами дорожнього руху", яку представили учні 7-А класу. До молодших школярів завітали Інспектор ДАІ, підполковник Стрілка, Світлофор Моргайко, які ознайомили учнів з основними правилами дорожнього руху; розіграли цікаві повчальні ситуації, щодо запам'ятовування правил поведінки на дорозі; діти відгадували загадки.
28 січ. 2013

Вшанування пам'яті колишніх політичних в'язнів, репресованих та членів їх сімей

З метою вшанування пам'яті колишніх політичних в'язнів , репресованих та членів їх сімей в школі були організовані постійно діючі книжкові виставки про події часів репресій в Україні.
25 січ. 2013

Екологічний конкурс "Здоров'я має бути смачним"

25 січня в школі проходив екологічний конкурс "Здоров'я має бути смачним". В рамках заходу були представлені роботи в різних номінаціях: вірш "Реклама молока"; паперове мистецтво "Капелюх, повний здоров'я", овочевий портрет (аплакація з вирізок журналів), конкурс малюнків.
22 січ. 2013

День Соборності в школі

22 січня в школі відбулися заходи щодо відзначення Дня Соборності України. Виховні години, урочиста лінійка "Ми живемо в соборній державі", єдиний урок патріотизму на тему «Соборна мати Україна, одна на всіх, як оберіг», історична вікторина «Сторінками історії» сприяли утвердженню високої політичної культури у суспільстві, вихованню у молоді патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу України , пропагуванню ідеї єдності, спільності історичної спадщини.
29 груд. 2012

НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ СВЯТА

28 та 29 грудня 2012 року в школі проходили новорічні вистави. Активну участь у заходах приймали учні школи.
19 груд. 2012

День Святого Миколая

19 грудня у школі пройшло свято до дня Святого Миколая. Учні 7-Б класу показали для дітей початкових класів святкову виставу.
7 груд. 2012

Тато, мама, я - читацька сім'я

7 грудня у шкільній бібліотеці пройшов позакласний захід у родинному колі "Тато, мама, я - читацька сім"я"
3 груд. 2012

День інваліда

28 лист. 2012

Презентація книги М.П.Рябцева

28 листопада в шкільній бібліотеці відбулася презентація книги М.П. Рябцева "До памятки жертв геноциду Українців"
23 лист. 2012

День скорботи

23 листопада піонерський загін "Помогай" хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам"ять жертв голодоморів.
Науково-практична подорож «Пам’ятні місця Дніпропетровська»

Славну історію дніпропетровської землі, як часточку безсмертної історії нашої незалежної України, розглядали учні 10 класу під час науково-практичної подорожі «Пам’ятні місця Дніпропетровська» під керівництвом бібліотекаря школи Барсук Юлії Миколаївни.

Наша Дніпропетровщина, овіяна легендами від скіфських поселень до козацької слави, історично відобразилася у пам’ятках нашого краю. Учні в ході подорожі висвітлили своєрідну хроніку подій та численні світлини по днях і роках існування Дніпропетровщини, демонструючи головні віхи з иття краю в його поступальному розвитку на шляху перетворення в потужний культурний регіон України.

Подорож навіяла дітей твердою впевненістю, що духовний потенціал Дніпропетровської області величезний. Збереження й утвердження глибинних духовних традицій їхнього краю, примноження його культурних надбань – це та надійна запорука, завдяки якій їхня рідна Дніпропетровщина буде флагманом України у всіх життєвих галузях.