Комунальний заклад "Губиниський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад)"

14 лют. 2013

День Закоханих в школі

Миле, Домашнє, Забавне і Незвичайне свято - День Святого Валентина, або свято всіх Закоханих зібрало учнів школи 14 лютого до актової зали. розпочався день з конкурсу "Чарівне серце" між учнями 5-8 класів.Для учнів 9-11 класів була запропонована конкурсно-розважальна програма "З любов'ю в серці". Знавці вітчизняної та світової літератури прийняли участь у конкурсі" Знайди собі пару"; юнакам "налагодити теплі стосунки" допоміг конкурс "Компліменти"; любителів веселих танцювальних ритмів об'єднала "Арочка"; справжні лицарі виконали для своїх обраниць"Серенади"; майбутні господині представили смачні валентинки - вироби з тіста, пдтверджуючи вислів "Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок".
8 лют. 2013

Дружіть з правилами дорожнього руху

8 лютого в школі пройшла театралізована вистава для учнів 1-4 класів "Дружіть з правилами дорожнього руху", яку представили учні 7-А класу. До молодших школярів завітали Інспектор ДАІ, підполковник Стрілка, Світлофор Моргайко, які ознайомили учнів з основними правилами дорожнього руху; розіграли цікаві повчальні ситуації, щодо запам'ятовування правил поведінки на дорозі; діти відгадували загадки.
28 січ. 2013

Вшанування пам'яті колишніх політичних в'язнів, репресованих та членів їх сімей

З метою вшанування пам'яті колишніх політичних в'язнів , репресованих та членів їх сімей в школі були організовані постійно діючі книжкові виставки про події часів репресій в Україні.
25 січ. 2013

Екологічний конкурс "Здоров'я має бути смачним"

25 січня в школі проходив екологічний конкурс "Здоров'я має бути смачним". В рамках заходу були представлені роботи в різних номінаціях: вірш "Реклама молока"; паперове мистецтво "Капелюх, повний здоров'я", овочевий портрет (аплакація з вирізок журналів), конкурс малюнків.
22 січ. 2013

День Соборності в школі

22 січня в школі відбулися заходи щодо відзначення Дня Соборності України. Виховні години, урочиста лінійка "Ми живемо в соборній державі", єдиний урок патріотизму на тему «Соборна мати Україна, одна на всіх, як оберіг», історична вікторина «Сторінками історії» сприяли утвердженню високої політичної культури у суспільстві, вихованню у молоді патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу України , пропагуванню ідеї єдності, спільності історичної спадщини.
29 груд. 2012

НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ СВЯТА

28 та 29 грудня 2012 року в школі проходили новорічні вистави. Активну участь у заходах приймали учні школи.
19 груд. 2012

День Святого Миколая

19 грудня у школі пройшло свято до дня Святого Миколая. Учні 7-Б класу показали для дітей початкових класів святкову виставу.
7 груд. 2012

Тато, мама, я - читацька сім'я

7 грудня у шкільній бібліотеці пройшов позакласний захід у родинному колі "Тато, мама, я - читацька сім"я"
3 груд. 2012

День інваліда

28 лист. 2012

Презентація книги М.П.Рябцева

28 листопада в шкільній бібліотеці відбулася презентація книги М.П. Рябцева "До памятки жертв геноциду Українців"
Науково-практична подорож «Пам’ятні місця Дніпропетровська»

Славну історію дніпропетровської землі, як часточку безсмертної історії нашої незалежної України, розглядали учні 10 класу під час науково-практичної подорожі «Пам’ятні місця Дніпропетровська» під керівництвом бібліотекаря школи Барсук Юлії Миколаївни.

Наша Дніпропетровщина, овіяна легендами від скіфських поселень до козацької слави, історично відобразилася у пам’ятках нашого краю. Учні в ході подорожі висвітлили своєрідну хроніку подій та численні світлини по днях і роках існування Дніпропетровщини, демонструючи головні віхи з иття краю в його поступальному розвитку на шляху перетворення в потужний культурний регіон України.

Подорож навіяла дітей твердою впевненістю, що духовний потенціал Дніпропетровської області величезний. Збереження й утвердження глибинних духовних традицій їхнього краю, примноження його культурних надбань – це та надійна запорука, завдяки якій їхня рідна Дніпропетровщина буде флагманом України у всіх життєвих галузях.