Комунальний заклад "Губиниський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад)"

26 квіт. 2013

27 роковина трагедії на Чорнобильській АЕС

26 квітня в школі пройшла загальношкільна лінійка пам'яті трагедії на Чорнобильській АЕС. З глибоким сумом школярі перегорнули сторінки тих днів. Хвилиною мовчання вшанували памя'ть 20 пожежників, які віддали життя заради спасіння людства.
15 квіт. 2013

Загальношкільна акція "Чисте подвір'я"

12 квітня 2013 року школярі прийняли активну участь в загальношкільній акції "Чисте подвір'я". Кожен дитячий колектив приводив в порядок закріплену за ним територію. Всі учні школи хочуть бачити свою другу домівку прибраною, затишною.
10 квіт. 2013

Зліт дитячих осередків НРДСОКОЛ "Уклін Вам - творці Перемоги!"

Квітневого сонячного дня піонери організації "Веселкова" прийняли участь у районному зльоті дитячих осередків НРДСОКОЛ "Уклін Вам - творці Перемоги!", який відбувся на базі Перещеписького ЦХЕТУМ. Піонерські загони "Помагай" та "Котигорошко" звітували про виконану роботу з напрямку та до уваги присутніх було представлено інсценування пісні "Степом. степом".
5 квіт. 2013

Тиждень дитячої книжки

З 1 по 5 квітня 2013 року пройшов Тиждень дитячої книжки в початкових класах.
21 бер. 2013

81-річниця Дніпропетровської області

З нагоди 81-річниці утворення Дніпропетровської області та з метою формування у дітей та молоді почуття особистої відповідальності за долю свого рідного краю, активної життєвої позиції, яка сприятиме процвітанню Дніпропетровщини у майбутньому в школі пройшли візуальні подорожі, експрес-виставки, години спілкування.
20 бер. 2013

Огляд художньої самодіяльності

З року в рік художні колективи школи, під керівництвом Сидоренко О.А., є активними учасниками огляду художньої самодіяльності. Цього року учні показали свою майстерність у вокальному, хоровому та хореографічному мистецтві.
13 бер. 2013

Ми за екологію борці

13 березня 2013 року шкільна екологічна бригада "ЕКОСВІТ"прийняла участь у районному етапі конкурсу екобригад під гаслом "Червона книга - символ болі, а починалось все з любові". Гуртківці у казковій формі ознайомили присутніх з актуальними питаннями екологічної боротьби, на чолі якої стоять вони.
23 лют. 2013

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

23 лютого 2013 року в школі пройшла конкурсно-розважальна програма "Нумо, хлопці!". В змаганнях прийняли участь хлопці всіх класів школи. Жіночий колектив школи може з впевненістю завірити, що на варті їх спокою стоять справжні чоловіки, бо ж хлопці показали свою кмітливість, спритність, ловкість у всіх видах змагань.
15 лют. 2013

День вшанування воїнів-інтернаціоналістів в школі

15 лютого в школі пройшли заходи щодо вшанування воїнів-інтернаціоналістів. В рамках цієї події учні 8-Б класу підготували урочисту лінійку-пам'яті "Афганістан. Знаємо, Пам'ятаємо", перегляд документальної хроніки "Афганський біль", зустріч з воїном-афганцем, полковником-зв'язківцем Кравченком Михайлом Яковичем, кожної перерви коридорами школи лунали мелодії пісень про Афганістан.
14 лют. 2013

День Закоханих в школі

Миле, Домашнє, Забавне і Незвичайне свято - День Святого Валентина, або свято всіх Закоханих зібрало учнів школи 14 лютого до актової зали. розпочався день з конкурсу "Чарівне серце" між учнями 5-8 класів.Для учнів 9-11 класів була запропонована конкурсно-розважальна програма "З любов'ю в серці". Знавці вітчизняної та світової літератури прийняли участь у конкурсі" Знайди собі пару"; юнакам "налагодити теплі стосунки" допоміг конкурс "Компліменти"; любителів веселих танцювальних ритмів об'єднала "Арочка"; справжні лицарі виконали для своїх обраниць"Серенади"; майбутні господині представили смачні валентинки - вироби з тіста, пдтверджуючи вислів "Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок".
Науково-практична подорож «Пам’ятні місця Дніпропетровська»

Славну історію дніпропетровської землі, як часточку безсмертної історії нашої незалежної України, розглядали учні 10 класу під час науково-практичної подорожі «Пам’ятні місця Дніпропетровська» під керівництвом бібліотекаря школи Барсук Юлії Миколаївни.

Наша Дніпропетровщина, овіяна легендами від скіфських поселень до козацької слави, історично відобразилася у пам’ятках нашого краю. Учні в ході подорожі висвітлили своєрідну хроніку подій та численні світлини по днях і роках існування Дніпропетровщини, демонструючи головні віхи з иття краю в його поступальному розвитку на шляху перетворення в потужний культурний регіон України.

Подорож навіяла дітей твердою впевненістю, що духовний потенціал Дніпропетровської області величезний. Збереження й утвердження глибинних духовних традицій їхнього краю, примноження його культурних надбань – це та надійна запорука, завдяки якій їхня рідна Дніпропетровщина буде флагманом України у всіх життєвих галузях.