Комунальний заклад "Губиниський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад)"

14 жовт. 2014

День козацької слави

В день Святої Покрови в школі пройшов День козацької слави серед учнів 5-11 класів. Кожен класний колектив представив козацький загін із 10 хлопців-козаків, назву загону, його девіз та виконали стройову козацьку пісню.
3 жовт. 2014

"Дякуємо Вам, дорогі вчителі!"

Учителю! Життя – як на долоні, По краплі душу іншим віддаєш, Хоч вчора втома нелюдська й сьогодні, Любові й праці ти не знаєш меж.
16 вер. 2014

Вибори 2014

Виборча компанія цього року була напруженою. Кандидати до шкільного парламенту гідні, дієві. Серед всіх кандидатів президентом шкільної держави "ЕЛІНТ" було обрано Копитон Марина, ученицю 11 класу. Також цього дня був сформований шкільний парламент.
7 вер. 2014

Ми - олімпійці

Фіізкультура і спорт - це велика, потужна сила, яка зближує людей, дарує радість спілкування, здоров’я. Тож займайтеся фізкультурою і спортом, щоб здоров’я вистачило вам на 100 років вперед.
1 вер. 2014

Першовереснева днина

Знову ранок першого вересневого дня повнився мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці селища розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустрічали День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.
26 серп. 2014

Любіть Україну у сні й наяву!

24 серпня - це День незалежності України. Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка. пройшовши серйозні випробовування, створила свою незалежну державу.Поступово країна стала частиною єврорпейської спільноти й рівноправним членом міжнародних організацій. В школі пройшов мітинг, приурочений 23-ій річниці незалежності України та вшануванню пам'яті загиблих воїнів у зоні АТО.
8 трав. 2014

Слава Миру, Солдатам, Землі

9 Травня - свято з свят! Вітрило на вітрах свободи Це наш народ, це рідний наш солдат Порятував усі народи. Щорічно весна переможним кроком в тюльпановому вічному вогні приносить для губиниських школярів свято Миру, Добра, Сонця. Напередодня світлого свята в школі пройшли ряд заходів, щодо відзначення 69-ї річниці Великої Перемоги. Ряди піонерської організації "Веселкова" поповнилися піонерами з молодшої ланки. Пройшов фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні "Пісні, обпалені війною" серед учнів 5-11 класів. Була організована виставка дитячих малюнків "З нагоди свята Перемоги, травневий день рахує мирні дні!". В бібліотеці продовжила роботу постійно діюча виставка науково-публіцистичної та художньої літератури.
25 квіт. 2014

Чорнобильський слід на землі

У ці дні ми привертаємо увагу як української, так і світової громадськості до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації, — наших співвітчизників і жителів інших держав. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ці­ною свого здоров'я, а інколи й життя. Ми схиляємо перед ними голову. В школі пройшли заходи до 28-ї річниці Чорнобильської трагедії.
18 квіт. 2014

Виставка композицій "Великодній кошик"

Хай в кошик вам ляжуть баранчик і паска, Шматочок сальця, запашная ковбаска І писанок пару з корінчиком хрону, Хай плине достаток до Вашого дому! ХРИСТОС ВОСКРЕС!
11 квіт. 2014

Всеукраїнська акція "Зробимо Україну чистішою!"

Учні школи прийняли активну участь у Всеукраїнській акції "Зробимо Україну чистішою!". В рамках акції було висаджено 30 беріз у шкільному парку, започатковано вишневий сад (30 саджанців), прибрано шкільне подвір'я.
Науково-практична подорож «Пам’ятні місця Дніпропетровська»

Славну історію дніпропетровської землі, як часточку безсмертної історії нашої незалежної України, розглядали учні 10 класу під час науково-практичної подорожі «Пам’ятні місця Дніпропетровська» під керівництвом бібліотекаря школи Барсук Юлії Миколаївни.

Наша Дніпропетровщина, овіяна легендами від скіфських поселень до козацької слави, історично відобразилася у пам’ятках нашого краю. Учні в ході подорожі висвітлили своєрідну хроніку подій та численні світлини по днях і роках існування Дніпропетровщини, демонструючи головні віхи з иття краю в його поступальному розвитку на шляху перетворення в потужний культурний регіон України.

Подорож навіяла дітей твердою впевненістю, що духовний потенціал Дніпропетровської області величезний. Збереження й утвердження глибинних духовних традицій їхнього краю, примноження його культурних надбань – це та надійна запорука, завдяки якій їхня рідна Дніпропетровщина буде флагманом України у всіх життєвих галузях.