21 лист. 2014

загальношкільна акція "З вдячністю в серці"

В рамках Всеукраїнської акції "Лист пораненому" в школі відбулася загальношкільна акція "З вдячністю в серці". Була надана гуманітарна допомога військовослужбовцям, які виконуючи бойові завдання в зоні АТО були поранені, а зараз знаходяться на лікуванні в шпиталі смт.Черкаське військової частини 1615.
21 лист. 2014

"Запалимо свічу пам'яті"

Люди добрі! Пам’ятайте! Всіх поіменно! І знайте! Їх знищили за те, що вони народилися і виросли на нашій землі. А тому наш найсвятіший обов'язок сьогодні - зберегти пам'ять про всіх невинно закатованих під червоним прапором; пам'ять про тих, хто не дожив; пам'ять про тих, хто недолюбив; пам'ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забути. Сьогодні ми маємо для себе чітко зрозуміти - головною, неперехідною цінністю для нас усіх є власна держава. Бо лише здобуття Україною незалежності та демократичний шлях, який ми обрали, є надійною гарантією того, що це ніколи не повториться. У цей день у нашій школі згадали у молитвах усіх тих, хто страждав і помер під час великого Голодомору. Хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
13 лист. 2014

В ім'я миру, добра і справедливості!

Учні школи прийняли участь у Всеукраїнській акції "Лист пораненому". В рамках акції була надана гуманітарна допомога військовослужбовцям, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань в зоні АТО та передано листи з малюнками від учнів школи.
7 лист. 2014

Міс Новомосковщина 2014

Радісна новина облетіла, ніби кленовий листочок, всю Губиниху. Учениці 11 класу нашої школи Копитон Марині присвоєно "Міс Новомосковщина 2014", яке вона гідно виборрола на щорічному конкурсі краси.
17 жовт. 2014

Пісня дзвенить над рідним Присамар'ям

17 жовтня 2014 року відбувся районний пісенний конкурс "Дзвінкоголосе Присамар'я". Три учасниці від нашої школи продемострували свої вокальні здібності. Приємною новиною є те, що учениця 5-Б класу Бондарь Вероніка посіла друге місце за виконання пісні "Музика рідного дому"
14 жовт. 2014

День козацької слави

В день Святої Покрови в школі пройшов День козацької слави серед учнів 5-11 класів. Кожен класний колектив представив козацький загін із 10 хлопців-козаків, назву загону, його девіз та виконали стройову козацьку пісню.
3 жовт. 2014

"Дякуємо Вам, дорогі вчителі!"

Учителю! Життя – як на долоні, По краплі душу іншим віддаєш, Хоч вчора втома нелюдська й сьогодні, Любові й праці ти не знаєш меж.
16 вер. 2014

Вибори 2014

Виборча компанія цього року була напруженою. Кандидати до шкільного парламенту гідні, дієві. Серед всіх кандидатів президентом шкільної держави "ЕЛІНТ" було обрано Копитон Марина, ученицю 11 класу. Також цього дня був сформований шкільний парламент.
7 вер. 2014

Ми - олімпійці

Фіізкультура і спорт - це велика, потужна сила, яка зближує людей, дарує радість спілкування, здоров’я. Тож займайтеся фізкультурою і спортом, щоб здоров’я вистачило вам на 100 років вперед.
1 вер. 2014

Першовереснева днина

Знову ранок першого вересневого дня повнився мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці селища розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустрічали День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.