Всесвітній день космонавтики

12 квіт. 2019
День авіації та космонавтики відзначають 12 квітня в усьому світі. На думку науковців, космічний потенціал України надзвичайно високий, і наразі ракетно-космічна галузь є однією з провідних в українській економіці. В КЗ «Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ст №2 (опорний заклад)» відбувались заходи до Всесвітнього дня авіації та космонавтики.

12 квітня 1961 року людина здійснила перший політ у космос. Відтоді щороку у цей день відзначають Міжнародний день космонавтики.

В КЗ «Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ст №2 (опорний заклад)» відбувались заходи до Всесвітнього дня авіації та космонавтики. Педагог-організатор закладу організувала перегляд цікавих фільмів і презентацій для учнів 5-8 класів про українських космонавтів, перші космічні станції, що опустилися на Місяць, перших людей на Місяці, найбільші до Землі зірки.

Учні старших класів підготували цікаві газети, повідомлення, презентації про розвиток ракетно-космічної галузі не тільки в Україні, а й у всьому світі, а учні молодшої школи цікаві малюнки до цього свята.