Комунальний заклад "Губиниський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад)"

19 бер. 2014

Огляд художньої самодіяльності "Моє Придніпров'я"

Любов до рідної Батьківщини, до рідного краю, до батьків продемонстрували юні таланти школи на огляді художньої самодіяльності "Моє Придніпров'я". Милозвучністю української пісні захопили глядачів ансамбель "Червона калина". Художню майстерність і вокальні дані показала найменша учасниця Риженко Анастасія. бурхливими оплесками зустріли присутні в залі постійних учасниць огляду Бондарь Вероніку, Титаренко Інну, Титаренко Софію.
13 бер. 2014

Конкурс дитячих малюнків "Мені тринадцятий минало"

Подорожуючи сторінками "Кобзаря" Т.Шевченка, діти створили власні ілюстрації до його творів. Юні художники в своїх малюнках показали власне бачення поетичного світу Великого Кобзаря.
12 бер. 2014

Учнівська конференція "І мене в сім'ї великій, в сім'ї новій, вольній!2

Шевченкознавці в ході конференції зазначили, що уся творчість поета глибоко народна. Він прекрасно знав свій народ, його менталітет, характерні риси і правдиво відображав їх у своїх творах, був проникливим і тонким знавцем духовної творчості рідного народу, скарбів народної пісні й казки. "Поети такого безмірного резонансу і гуманної височини, як Т.Шевченко, є в царині слова неперевершеними чародіями". У поезії Шевченка широко представлені фольклорно-етнографічні мотиви.
11 бер. 2014

Нехай земля квітує всюди - природу збережімо, люди!

Проблема екології залишається актуальною на сьогоднішній день. Юні любителі природи Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 розглядали питання збереження первоцвітів на Дніпропетровщині.
11 бер. 2014

Уклін тобі, Великий Кобзарю!

Шевченко як явище велике і вічне – невичерпний і нескінченний. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею, вбираючи в себе нові дні й новий досвід народу, відгукуючись на нові болі та думи, стаючи до нових скрижалей долі. Літературно – музична композиція приурочена світлій пам’яті Тараса Шевченка пройшла в рамках святкування 200 річчя з дня народження геніального поета. Кожен справжній українець повинен пам’ятати, що наше минуле , теперішнє і майбутнє – це Доля, Муза і Слава. То ж учні 9-х класів запросили у царство мудрого й красивого, правдивого й цінного, сильного й ласкавого, доброго й мужнього слова. Поезія – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини.
27 лют. 2014

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

З метою формування, популяризації та пропаганди здорового способу життя, запобіганню негативним проявам в учнівському середовищі засобами мистецтва, виявлення та підтримки талановитої молоді в школі пройшов фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"
20 лют. 2014

У Шевченковій світлиці

20 лютого учні молодших класів школи зібралися, щоб перегорнути сторінки життя Т.Г.Шевченка, щоб ушанувати великого сина українського народу. Щовесни, коли тануть сніги І на рясті рясніє веселка, Повні сил і живої снаги, Ми вшановуєм пам'ять Шевченка!
22 січ. 2014

День Соборності і Свободи України

22 січня в школі учнями 8 класу підготовлено і проведено урок патріотизму "Соборна мати Україна одна на всіх, як оберіг". У ході заходу учні згадали трагічні сторінки історії нашої держави, відомих діячів України, які боролися за її незалежність і соборність.
21 січ. 2014

ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ МІЛІЦІЇ

21 січня 2014 року начальнитк СКМСД Новомосковського МВ ГУМВС України Харченко Тетяна Василівна провела профілактичну бесіду з учнями 7-11 класів про кримінальну відповідальність неповнолітніх.
19 груд. 2013

У дитинства край іде Святий Миколай

За народним повір'ям: " В ніч на день Святого Миколая святий розносить подарунки та підкладає їх під подушку. Солодощі, яблука, горіхи та печиво дістається лише слухняним дітлахам. Тим же хто цілий рік пустував - святий Миколай підкладає під подушку різочку, як попередження на наступний рік". До молодших школярів у цей день також завітав Святий Миколай.
Науково-практична подорож «Пам’ятні місця Дніпропетровська»

Славну історію дніпропетровської землі, як часточку безсмертної історії нашої незалежної України, розглядали учні 10 класу під час науково-практичної подорожі «Пам’ятні місця Дніпропетровська» під керівництвом бібліотекаря школи Барсук Юлії Миколаївни.

Наша Дніпропетровщина, овіяна легендами від скіфських поселень до козацької слави, історично відобразилася у пам’ятках нашого краю. Учні в ході подорожі висвітлили своєрідну хроніку подій та численні світлини по днях і роках існування Дніпропетровщини, демонструючи головні віхи з иття краю в його поступальному розвитку на шляху перетворення в потужний культурний регіон України.

Подорож навіяла дітей твердою впевненістю, що духовний потенціал Дніпропетровської області величезний. Збереження й утвердження глибинних духовних традицій їхнього краю, примноження його культурних надбань – це та надійна запорука, завдяки якій їхня рідна Дніпропетровщина буде флагманом України у всіх життєвих галузях.