19 груд. 2012

День Святого Миколая

19 грудня у школі пройшло свято до дня Святого Миколая. Учні 7-Б класу показали для дітей початкових класів святкову виставу.
7 груд. 2012

Тато, мама, я - читацька сім'я

7 грудня у шкільній бібліотеці пройшов позакласний захід у родинному колі "Тато, мама, я - читацька сім"я"
3 груд. 2012

День інваліда

28 лист. 2012

Презентація книги М.П.Рябцева

28 листопада в шкільній бібліотеці відбулася презентація книги М.П. Рябцева "До памятки жертв геноциду Українців"
23 лист. 2012

День скорботи

23 листопада піонерський загін "Помогай" хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам"ять жертв голодоморів.
20 лист. 2012

Всесвітній день дитини

20 листопада в школі відбулася конкурсно-розважальна програма присвячена Всесвітньому дню дитини, в якій приймали участь учні початкових класів. Діти були задоволені і з завзяттям брали участь в різних конкурсах.
16 лист. 2012

Свято осені

У школі відбулося свято осені "Осінній вернісаж"
9 лист. 2012

Міс Новомосковщини - 2012

Свято Краси, Грації, Елегантності
9 лист. 2012

День української писемності та мови

9 листопада в шкільній бібліотеці було проведено заходи до дня української писемност та мовиі.
15 жовт. 2012

КРОК У МАЙБУТНЄ

Екскурсія 11 класу до Дніпропетровського електросталеплавильного комплексу "Інтерпайп сталь"