8 лист. 2013

Рідне слово всім нам любе

Рідна мова - це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов'язує людину з її народом, з попередніми поколіннямии, їхніми духовними надбаннями. 8 листопада в школі пройшов День української писемності та мови - свято рідної мови. Діти перегорнули історичні сторінки розвитку мови, читали гуморески, співали пісні про мову та рідну Україну-неньку.
1 лист. 2013

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З метою збереження життя та здоров'я школярів в жовтні-листопаді поточного року в школі пройшли тижні знань з основ безпеки життєдіяльності. Учні повторили правила вуличного руху, правила протипожежної безпеки, правила запобігання отруєння грибами.
25 жовт. 2013

Міс "Золота осінь -2013"

Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою. Чудово, неначе в казці! Все навколо виблискує під яскравими промінчиками лагідного сонечка. З дерев повільно опадає останнє листя, наче пофарбоване чарівним пензлем у жовтогарячий колір. Осінній багряний листочок, який тихенько злітав з берези, сповістив учнів Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 про конкурс красунь «Міс Золота осінь-2013», який відбувся 25жовтня. Кожна учасниця підготувала своє представлення, свій талант, своє вміння пародіювати зірок естради, своє вміння декламувати поезії про осінь. Компетентне журі на чолі з директором школи Тарасенком М.Д., уважно вислухавши учасниць, прийшло до єдиною думки і визнало переможницею конкурсу ученицю 10 класу, міністра внутрішніх справ шкільної держави «ЕЛІНТ» Копитон Марину, І віце-міс стала учениця 9-А класу, міністр культури «ЕЛІНТ» Кривишия Ліна. Як хороше, як гарно навкруги! Спасибі вам, дівчатка , за вашу красу!
25 жовт. 2013

Конкурс "Дзінкоголосе Присамар'я"

Учні нашої школи Риженко Анастасія (1 кл.), Бондарь Вероніка (4 кл.), Волошина Віолетта (3 кл.), Титаренко Софія (6 кл.) прийняли участь у конкурсі "Дзінкоголосе Присамар'я". Бондарь Вероніка посіла ІІ місце у своїй віковій категорії. Інші учасники відзначені дипломами конкурсу.
1 жовт. 2013

Умійте поважати старість!

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років. Скидати з рахунків людину, яка досягла певного солідного віку абсолютно нелюдяно. Літній вік людини - зовсім не означає, що він вже на багато що не здатний, як раз навпаки, то що може літня людина, рідко здатний зробити більш молодий. У наймудрішІЙ книзі на землі, в Біблії, Святому Писанні, відкрито говориться про те, що від нашого ставлення до наших батьків і матерів безпосередньо залежить наша власна тривалість життя на цій землі. Зневагою до проблем літніх людей ми сіємо свої власні майбутні проблеми. В рамках Міжнародного дня людей похилого віку в школі проходили акції "Милосердя", "Ветеран живе поруч". Учнями школи надано посильну допомогу ветеранам Великої Вітчизняної війни, солдатським вдовам, людям похилого віку.
30 вер. 2013

Всеукраїнський день бібліотек

З метою пробудження в учнів інтересу до читання, розвитку умінь працювати з книгою, формування почуття поваги та шанобливого ставлення до книг, потреби користуватися бібліотекою в школі пройшла загальношкільна лінійка "Роль бібліотеки в житті людини", приурочена Всеукраїнському дню бібліотеки
23 вер. 2013

Лінійка мужності "Велич народного руху"

"Війська Південно-Західного фронту, продовжуючи розвивати наступ, на протязі 22 вересня 1943 року, продвинувшись від 5 до 20км, зайняли до 100 населених пунктів, в тому числі і великі села: Миколаївка, Губиниха, Кулебівка", - переможно прозвучали слова із бойового донесення командування південно-західного фронту верховному головнокомандуючому на лінійці мужності. В урочистій обстановці школярі перегорнули сторінки величальної битви за Дніпро, а зокрема рідного селища Губинихи.
18 вер. 2013

Зустріч із зв'язковим партизанського загону, підполковником внутрішніх справ Д.О.Куцеволом

18 вересня 2013 року учні 9-х класів організували зустріч з підполковником внутрішніх справ О.Д.Куцеволом. В роки ВВв приймав участь у партизанському русі, був зв'язковим партизанського загону. Ветеран розповів, що 20 листопада 1944 р. був направлений на навчання до снайперської школи, яка знаходилася в м. Пирятин Полтавської обл. Після закінчення навчання продовжив військову службу на території Болгарії в складі 68 окремого Вознесенського полку 10 армії під командуванням генерал-полковника Бірюзова, звідки був переведений до Німеччини і служив в складі роти управління 20 механізованої девізії 8 гвардійської армії. У червні 1951 р. демобілізувався в званні підполковника внутрішніх військ.
13 вер. 2013

КОНКУРСНО-РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА "ЗЕЛЕНИЙ ВОГНИК"

В рамках місячника "Увага! Діти" в школі пройшли змагання між учнями 4-х класів "Зелений вогник". Учасники команд "Веселе колесо" та "Світлофор" приймали участь у різноманітних конкурсах по перевірці правил вуличного руху: "Питанння", "Дорожні знаки", "Велосипедна естафета", "Брейн-ринг", "Медична допомога", "Загадки"
7 вер. 2013

Олімпійський тиждень в школі

В рамках Олімпійського уроку в школі пройшов тиждень Олімпійських Змагань. В урочистій обстановці відбулося відкриття Олімпійських шкільних ігор, на яких обов'язковим атрибутом було підняття Олімпійського прапора. Завітали до юних спортсменів Боги Олімпу: Зевс, Афіна, Афродита.