9 лют. 2018

Тиждень безпечного інтернету

З 5 по 9 лютого в школі проходив Тиждень безпечного інтернету під гаслом "Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою"
22 січ. 2016

22 січня в школі пройшов День Соборності України.
20 бер. 2015

Школа має таланти

20 березня 2015 року в школі пройшов загальношкільний фестиваль "Школа має таланти". Кожен учасник приніс із собою неоціненний скарб - любов до поетичного слова, музики, образотворчого мистецтва, хореографії. А ще - доброзичливість у серці, бажання творити.
20 лют. 2015

Цвіти і смійся, рідне слово!

21 лютого — свято унікальне. Винятковість його в тому, що воно є і спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об'єднала спільна історична доля в єдиний моноліт— народ. Це свято — День рідної мови. Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. Нам потрібно вчитися берегти свою Батьківщину. Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця – українська. Багата і милозвучна наша рідна українська мова. Вона – найпрекрасніше диво, скарбниця, в якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура. Традиційно в Губиниській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відзначили Міжнародний день рідної мови. Гостинно відчинили двері для юних п’ятикласників бібліотекар школи Барсук Юлія Миколаївна в своїй читацькій вітальні. В урочистій обстановці діти шанували рідне слово, завдячували за його милозвучність, красу, емоційність. Завітали до дітей і козаки, які в гумористичній формі вчили наших сучасних українців правилам мови. З ігрової ситуації учні 5-х класів зрозуміли, що не можна зупинятися на досягнутому, треба й далі вивчати рідну мову. Тож шануймося, будьмо дбайливими господарями того, що маємо. Плекаймо рідну мову в наших родинах.
22 січ. 2015

Україна - соборна держава

В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День незалежності і соборності України. З метою виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини в школі пройшов ряд виховних заходів щодо відзначення події, що пережила час.
30 груд. 2014

Новорічна магія

Радісно. весело, завзято пройшли в школі новорічні свята. Учні 4 класу під керівництвом класного керівника Панасенко Л.М. показували виставу для учнів 1-3 класів "Сніговик-поштарик", а учні 11 класу (класний керівник Кіріченко Л.І.) - виставу "Новорічна магія" для учнів 5-10 класів. З Новим 2015 роком! Роком Щастя, Достатку, Миру!
26 груд. 2014

Загальношкільна акція "З Новим роком вас, солдати-герої!"

За ініціативи шкільного парламенту в школі вчетверте пройшла загальношкільна акція. Цього разу вона проводилася з метою привітання поранених бійців в зоні АТО з Новорічними та Різдвяними святами. Солдатів-героїв привітали Снігуронька та Дід Мороз солодощами, фруктами та теплими словами побажань.
19 груд. 2014

Миколай-Чудотворець, ти усіх оберігай!

19 грудня 2014 року до молодших учнів школи завітав Святий Миколай. Дітлахи гостинно відчиняли двері Чудотворцю, очікуючи несподіванок, здійснення всіх бажань. Ангелята-охоронці Миколая привітали також діток зі святом і вручили їм солодощі, бо всі ж діти були старанними та схухняними. Дуже приємним моментом цього дня було те, що привітати з Днем Святого Миколая учнів, якіі опинилися в складних життєвих обставинах, приїхали випускниці школи Ярова Наталія та Руслана. Вони подарували дітям подарунки.
5 груд. 2014

Свято мужності, справжньої чоловічої сили

Напередодні Дня Української армії в школі відбулася конкурсно-розважальна програма "Нумо, хопці!". Хлопчаки показали свою кмітливість, наполегливість, чоловічу силу духу. За підсумками журі переможцями стали команда "Лідер" (7-А клас) - І місце, ІІ місце - "Капітошка" (6-Б клас), ІІІ місце - "Перемога" (7-Б клас).
28 лист. 2014

Акція "Хай завжди буде Мир!"

28 листопада 2014 року школярі нашої школи направили листи-подяки військовослужбовцям, які отримали полранення внаслідок виконання бойових завдань в рамках проведення заходів антитерористичної операції до військової частини А 4615 м.Дніпропетровська.