5 січ. 2022

Сучасна ресурсна кімната

Сучасне та комфортне оснащення нової ресурсної кімнати закладу.
28 груд. 2021

Новий кабінет робототехніки - розширення можливостей STEM-освіти

Робототехніка - унікальна можливість просто, цікаво й доступно викладати складні речі.
26 лист. 2021

День пам'яті жертв Голодомору

Здобувачі освіти Губиниського ліцею вшановували пам’ять жертвам Голодомору. Учні 4-а класу слухали казку «Голодний дух», виготовили аплікацію «Хліб усьому голова!». Прийняли участь в акції «Запали свічку»
22 лист. 2021

День Гідності та Свободи

Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України. Здобувачі освіти Губиниського ліцею ростуть справжніми патріотами своєї країни.
21 квіт. 2021

День Довкілля

День Довкілля під гаслом "Чисто і красиво"
23 серп. 2020

День Прапора

КЗ "Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 (опорний заклад)" вітає всіх з Днем Державного Прапора.
21 серп. 2020

Новий шкільний автобус

Коштом державної субвенсії 21 серпня 2020 року для закладу придбано новий шкільний автобус "Еталон"
9 трав. 2019

День Перемоги, пам'яті та примирення

У КЗ «Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 (опорний заклад)» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі.
26 квіт. 2019

Тиждень охорони праці

В КЗ "Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2" були проведені заходи до Тижня охорони праці
26 квіт. 2019

День вшанування пам'яті ліквідаторів та учасників трагедії на Чорнобильській АЕС.

Чорнобиль…. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.