22 січ. 2019
22 січня 2019 року у КЗ "Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 (опорний заклад)" були проведені заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.
З метою поглиблення знань учнів та вихованців про найважливіші події в історії рідного краю, виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в КЗ «Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2(опорний заклад)» було проведено ряд заходів:
- єдині уроки: «Однині є єдина незалежна Україна» (до 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки»;
- книжкова тематична  виставка літератури в шкільній бібліотеці «Соборна Україна »;
- виховний захід для учнів 7-11 класів: «Соборність в душах, єдність у серцях».
Тобі, Україно, мій мужній народе,
Складаю я пісню святої свободи.
Усі мої сили і душу широку, й життя
Я віддам до останнього кроку,
Аби ти щаслива була, Україно,
Незалежна моя Батьківщино!