смт. Губиниха. Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

5 груд. 2014

Свято мужності, справжньої чоловічої сили

Напередодні Дня Української армії в школі відбулася конкурсно-розважальна програма "Нумо, хопці!". Хлопчаки показали свою кмітливість, наполегливість, чоловічу силу духу. За підсумками журі переможцями стали команда "Лідер" (7-А клас) - І місце, ІІ місце - "Капітошка" (6-Б клас), ІІІ місце - "Перемога" (7-Б клас).
28 лист. 2014

Акція "Хай завжди буде Мир!"

28 листопада 2014 року школярі нашої школи направили листи-подяки військовослужбовцям, які отримали полранення внаслідок виконання бойових завдань в рамках проведення заходів антитерористичної операції до військової частини А 4615 м.Дніпропетровська.
21 лист. 2014

загальношкільна акція "З вдячністю в серці"

В рамках Всеукраїнської акції "Лист пораненому" в школі відбулася загальношкільна акція "З вдячністю в серці". Була надана гуманітарна допомога військовослужбовцям, які виконуючи бойові завдання в зоні АТО були поранені, а зараз знаходяться на лікуванні в шпиталі смт.Черкаське військової частини 1619.
21 лист. 2014

"Запалимо свічу пам'яті"

Люди добрі! Пам’ятайте! Всіх поіменно! І знайте! Їх знищили за те, що вони народилися і виросли на нашій землі. А тому наш найсвятіший обов'язок сьогодні - зберегти пам'ять про всіх невинно закатованих під червоним прапором; пам'ять про тих, хто не дожив; пам'ять про тих, хто недолюбив; пам'ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забути. Сьогодні ми маємо для себе чітко зрозуміти - головною, неперехідною цінністю для нас усіх є власна держава. Бо лише здобуття Україною незалежності та демократичний шлях, який ми обрали, є надійною гарантією того, що це ніколи не повториться. У цей день у нашій школі згадали у молитвах усіх тих, хто страждав і помер під час великого Голодомору. Хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
13 лист. 2014

В ім'я миру, добра і справедливості!

Учні школи прийняли участь у Всеукраїнській акції "Лист пораненому". В рамках акції була надана гуманітарна допомога військовослужбовцям, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань в зоні АТО та передано листи з малюнками від учнів школи.
7 лист. 2014

Міс Новомосковщина 2014

Радісна новина облетіла, ніби кленовий листочок, всю Губиниху. Учениці 11 класу нашої школи Копитон Марині присвоєно "Міс Новомосковщина 2014", яке вона гідно виборрола на щорічному конкурсі краси.
17 жовт. 2014

Пісня дзвенить над рідним Присамар'ям

17 жовтня 2014 року відбувся районний пісенний конкурс "Дзвінкоголосе Присамар'я". Три учасниці від нашої школи продемострували свої вокальні здібності. Приємною новиною є те, що учениця 5-Б класу Бондарь Вероніка посіла друге місце за виконання пісні "Музика рідного дому".
14 жовт. 2014

День козацької слави

В день Святої Покрови в школі пройшов День козацької слави серед учнів 5-11 класів. Кожен класний колектив представив козацький загін із 10 хлопців-козаків, назву загону, його девіз та виконали стройову козацьку пісню.
3 жовт. 2014

"Дякуємо Вам, дорогі вчителі!"

Учителю! Життя – як на долоні, По краплі душу іншим віддаєш, Хоч вчора втома нелюдська й сьогодні, Любові й праці ти не знаєш меж.
16 вер. 2014

Вибори 2014

Виборча компанія цього року була напруженою. Кандидати до шкільного парламенту гідні, дієві. Серед всіх кандидатів президентом шкільної держави "ЕЛІНТ" було обрано Копитон Марина, ученицю 11 класу. Також цього дня був сформований шкільний парламент.
Науково-практична подорож «Пам’ятні місця Дніпропетровська»

Славну історію дніпропетровської землі, як часточку безсмертної історії нашої незалежної України, розглядали учні 10 класу під час науково-практичної подорожі «Пам’ятні місця Дніпропетровська» під керівництвом бібліотекаря школи Барсук Юлії Миколаївни.

Наша Дніпропетровщина, овіяна легендами від скіфських поселень до козацької слави, історично відобразилася у пам’ятках нашого краю. Учні в ході подорожі висвітлили своєрідну хроніку подій та численні світлини по днях і роках існування Дніпропетровщини, демонструючи головні віхи з иття краю в його поступальному розвитку на шляху перетворення в потужний культурний регіон України.

Подорож навіяла дітей твердою впевненістю, що духовний потенціал Дніпропетровської області величезний. Збереження й утвердження глибинних духовних традицій їхнього краю, примноження його культурних надбань – це та надійна запорука, завдяки якій їхня рідна Дніпропетровщина буде флагманом України у всіх життєвих галузях.