9 трав. 2019

День Перемоги, пам'яті та примирення

У КЗ «Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 (опорний заклад)» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі.
26 квіт. 2019

Тиждень охорони праці

В КЗ "Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2" були проведені заходи до Тижня охорони праці
26 квіт. 2019

День вшанування пам'яті ліквідаторів та учасників трагедії на Чорнобильській АЕС.

Чорнобиль…. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.
12 квіт. 2019

Всесвітній день космонавтики

День авіації та космонавтики відзначають 12 квітня в усьому світі. На думку науковців, космічний потенціал України надзвичайно високий, і наразі ракетно-космічна галузь є однією з провідних в українській економіці. В КЗ «Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ст №2 (опорний заклад)» відбувались заходи до Всесвітнього дня авіації та космонавтики.
22 бер. 2019

Всесвітній день води

22.03.2019р. в КЗ "Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2" були проведені заходи до Всесвітнього дня води
21 лют. 2019

Міжнародний День рідної мови

В закладі пройшли заходи щодо святкування Дня рідної мови
20 лют. 2019

День вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в КЗ «Губиниський ЗЗСО І ІІІ ст. № 2 (опорний заклад)» були проведені наступні заходи, щодо вшанування пам’яті тих, хто загинув на Майдані Незалежності
15 лют. 2019

Протидія булінгу

В КЗ "Губиниський ЗЗМО І-ІІІ ст. №2" були проведені заходи щодо протидії булінгу в шкільному середовищі
29 січ. 2019

День пам'яті Герої Крут

Заходи до Дня пам'яті Героїв Крут
28 січ. 2019

День пам'яті жертв Голокосту

Заходи до Дня пам'яті жертв Голокосту
Науково-практична подорож «Пам’ятні місця Дніпропетровська»

Славну історію дніпропетровської землі, як часточку безсмертної історії нашої незалежної України, розглядали учні 10 класу під час науково-практичної подорожі «Пам’ятні місця Дніпропетровська» під керівництвом бібліотекаря школи Барсук Юлії Миколаївни.

Наша Дніпропетровщина, овіяна легендами від скіфських поселень до козацької слави, історично відобразилася у пам’ятках нашого краю. Учні в ході подорожі висвітлили своєрідну хроніку подій та численні світлини по днях і роках існування Дніпропетровщини, демонструючи головні віхи з иття краю в його поступальному розвитку на шляху перетворення в потужний культурний регіон України.

Подорож навіяла дітей твердою впевненістю, що духовний потенціал Дніпропетровської області величезний. Збереження й утвердження глибинних духовних традицій їхнього краю, примноження його культурних надбань – це та надійна запорука, завдяки якій їхня рідна Дніпропетровщина буде флагманом України у всіх життєвих галузях.