смт. Губиниха. Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Швидко минає час, змінюється життя, та незмінною залишається дорога, яка вміло з'єднує в єдине вчора, сьогодні й завтра. Дорога, яка веде до школи.

Сьогодні в школі змінилося майже все: концепція, статус, державні стандарти, але такою ж як і колись залишається місія навчального закладу.
Місія нашої школи - бути освітнім та культурним центром навчально-виховної роботи в селі, приділяючи найбільшу увагу роботі з обдарованою, талановитою молоддю та розвитку успішної особистості.
Ласкаво просимо до Губиниської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Губинииська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – це заклад, система

роботи, в якому спрямована на створення максимально сприятливих умов для

інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дитини. Це заклад, що має

душу, в ньому панують справжні цінності, а учні зростають особистостями

освіченими, працелюбними, здатними відстояти власні переконання, гідність,

Батьківщину.

Три шляхи ведуть до знань: шлях роздумів – це шлях найблагородніший, шлях наслідування – найлегший і шлях дослідження – найскладніший.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Конфуцій

Наша школа – це школа кмітливих, здібних дітей та сузір’я одержимих ідеями вчителів,

це дитяча радість від здобутих перемог, гіркота поразок та неповторне шкільне життя.

Головна мета: пошук шляхів, методів і способів створення оптимальних умов для того,

щоб дитина якнайкраще реалізувала свої можливості, з любов’ю і радістю прагнула

пізнати світ, свою землю, свій рід, а потім реалізувала себе в цьому світі.

Пріоритетні напрямки освітньої діяльності:

•    забезпечення високої якості освіти;

•    гармонійне поєднання освіти і виховання;

•    формування національної свідомості та соціалізації особистості;

•    реалізація особистісно-орієнтованого підходу до навчання та виховання школярів;

•    упровадження в навчально-виховний процес інноваційних технологій;

•    задоволення потреб особистості щодо повноцінного фізичного, психологічного та

освітнього розвитку;

•    формування екологічної культури, гармонійних відносин із навколишнім

середовищем;

•    залучення учнів до систематичної науково-дослідницької, пошукової,

експериментальної роботи;

•    формування в учнів „Я” – концепції людини-творця шляхом створення умов для їх

самоосвіти, самовиховання, саморозвитку, самовдосконалення, самовираження.

9 лют. 2018

З 5 по 9 лютого в школі проходив Тиждень безпечного інтернету під гаслом "Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою"
22 січ. 2016

22 січня в школі пройшов День Соборності України. Учні з трепетом в серці під час проведення виховних годин читали вірші про Україну та мальовничі місця Батьківщини.
20 бер. 2015

20 березня 2015 року в школі пройшов загальношкільний фестиваль "Школа має таланти". Кожен учасник приніс із собою неоціненний скарб - любов до поетичного слова, музики, образотворчого мистецтва, хореографії. А ще - доброзичливість у серці, бажання творити.

20 лют. 2015

21 лютого — свято унікальне. Винятковість його в тому, що воно є і спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об'єднала спільна історична доля в єдиний моноліт— народ. Це свято — День рідної мови. Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. Нам потрібно вчитися берегти свою Батьківщину. Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця – українська. Багата і милозвучна наша рідна українська мова. Вона – найпрекрасніше диво, скарбниця, в якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура. Традиційно в Губиниській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відзначили Міжнародний день рідної мови. Гостинно відчинили двері для юних п’ятикласників бібліотекар школи Барсук Юлія Миколаївна в своїй читацькій вітальні. В урочистій обстановці діти шанували рідне слово, завдячували за його милозвучність, красу, емоційність. Завітали до дітей і козаки, які в гумористичній формі вчили наших сучасних українців правилам мови. З ігрової ситуації учні 5-х класів зрозуміли, що не можна зупинятися на досягнутому, треба й далі вивчати рідну мову. Тож шануймося, будьмо дбайливими господарями того, що маємо. Плекаймо рідну мову в наших родинах.
22 січ. 2015

В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День незалежності і соборності України. З метою виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини в школі пройшов ряд виховних заходів щодо відзначення події, що пережила час.
30 груд. 2014

Радісно. весело, завзято пройшли в школі новорічні свята. Учні 4 класу під керівництвом класного керівника Панасенко Л.М. показували виставу для учнів 1-3 класів "Сніговик-поштарик", а учні 11 класу (класний керівник Кіріченко Л.І.) - виставу "Новорічна магія" для учнів 5-10 класів. З Новим 2015 роком! Роком Щастя, Достатку, Миру!