смт. Губиниха. Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Звіт директора перед громадськістю

Затверджую

Директор школи ___________Тараненко М.Д.

Виписка з протоколу №4

від 24 травня 2017 року

загальних зборів педколективу,

батьківського комітету та громадськості

Губиниської ЗОШ І-ІІІ ступеня №2

Присутні: батьківська громадськість 264 чоловік, батьківський комітет школи в повному скалі, учителі, адміністрація школи.

Черга денна:

1. Звіт адміністрації школи про діяльність закладу у 2016-2017 н.р.
  2. Робота школи на період літніх канікул по підготовці до нового навчального року.

1. По першому питанню черги денної слухали звіт директора школи. У звіті були висвітлені наступні питання:
  • Забезпечення обов’язкової загальної середньої освіти на території мікрорайону дітей віком від 5 до 18 років.
  • Аналіз успішності учнів за 2016/17 н.р., шляхи подолання неуспішності.
  • Працевлаштування випускників 9-х класів та ведення профорієнтаційної роботи в школі.
  • Організація позакласної роботи школярів, з дітьми пільгових категорій та девіантної поведінки.
  • Робота школи по національно-патріотичному вихованню учнів.
  • Зміцнення матеріально-технічної бази школи та залучення спонсорських коштів (на протязі року встановлено 3 пластикових вікна, придбано 6 класних дощок за спонсорські кошти).
  • Аналіз професійного складу педпрацівників та забезпеченість педагогічними кадрами школи.
  • Стан роботи з охорони праці, дотримання норм ТБ.
  • Організація харчування.
  • Медичне обслуговування дітей та школярів.
  • Спортивно-оздоровча робота з учнями.
  • Надання соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям пільгових категорій.
  • Аналіз стану дитячого травматизму та страхування дітей.
  • Робота школи з профілактики правопорушень.
  • Співпраця школи з громадськими організаціями.
  • Організація літнього відпочинку дітей.

1. По другому питанню директор школи ознайомив громадськість з планом роботи школи щодо підготовки школи до нового навчального року та опалювального сезону 2017/18 н.р.

1. Голова батьківського комітету школи Кравченко Є.О. проаналізував роботу школи з організаціями, підприємствами селища.

За результатами таємного голосування роботу адміністрації школи по забезпеченню молоді загальною середньою освітою та здійснення господарської діяльності вважати доброю.

Голова зборів:                                                              Г.Г.Чос

Секретар:                                                                      Л.О.Коцюба

Голова батьківського комітету                                Є.О.Кравченко