смт. Губиниха. Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

13 вер. 2013

КОНКУРСНО-РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА "ЗЕЛЕНИЙ ВОГНИК"

В рамках місячника "Увага! Діти" в школі пройшли змагання між учнями 4-х класів "Зелений вогник". Учасники команд "Веселе колесо" та "Світлофор" приймали участь у різноманітних конкурсах по перевірці правил вуличного руху: "Питанння", "Дорожні знаки", "Велосипедна естафета", "Брейн-ринг", "Медична допомога", "Загадки"
7 вер. 2013

Олімпійський тиждень в школі

В рамках Олімпійського уроку в школі пройшов тиждень Олімпійських Змагань. В урочистій обстановці відбулося відкриття Олімпійських шкільних ігор, на яких обов'язковим атрибутом було підняття Олімпійського прапора. Завітали до юних спортсменів Боги Олімпу: Зевс, Афіна, Афродита.
1 вер. 2013

День Знань

Настав довгожданий для дітвори день — 1 вересня, свято першого дзво­ника, День знань. Діти чекали його з нетерпінням, а особливо першокласники, для яких сьогодні відкривається перша сторінка великої Книги Знань. Тому й прийшли вони сьогодні такі урочисті, схвильовані й радісні. В очах одинадцятикласників просвічується сум, тому що для них цей дзвоник — останній.
3 черв. 2013

Пора розваг та відпочинку

3 червня2013 року розпочав роботу пришкільний табір відпочинку "Веселка". Для хлопчиків і дівчаток будуть проводитися різні екскурсії, заняття за інтересами, змагання. В цьому навчальному році плануються оздоровитися діти майже всіх пільгових категорій.
1 черв. 2013

Випускний зорепад

В цьому навчальному році путівку в життя вчителями школи надано 21 вихованцям закладу. 1 червня 2013 року в урочистій обстановці було вручено випускникам атестати. Зірочки, які запалили в серцях учнів будуть постійно палати і приносити їм удачу.
7 трав. 2013

Урочистий збір дружини, присвячений Дню Перемоги

8 травня 2013 року в Губиниській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.. №2 відбулася дуже важлива подія. Учні школи зібралися всією піонерською організацією «Веселкова», щоб прийняти в піонерську родину своїх молодших друзів. Урочистий збір дружини присвячено прекрасній даті – Дню Перемоги. Зібравшись в цій урочистій обстановці ряди піонерської організації Губиниської ЗОШ № 2 «Веселкова» поповнилися ще 36 піонерами. Учнів прийняли до піонерської організації, члени. якої своїми добрими і корисними справами, своєю культурою поведінки доказали, що вони готові бути піонерами і носити піонерські галстуки. Сьогодні, вступаючи в ряди піонерської організації, наші 4-класники перед лицем адміністрації школи, перед ветеранами Великої Вітчизняної війни, перед своїми друзями дали клятву – урочисту обіцянку, яку вони виконуватимуть, будучи піонерами. Право пов’язати піонерські галстуки було надано кращим учням школи, почесним гостям, ветеранам Великої Вітчизняної війни. Попереду піонерів чекає цікаве життя в країні Піонерії. Вони стали почесними її громадянами і мають багато перспектив, їх чекають нові друзі. Але це потребує від піонерів нової відповідальності. І вони завжди готові взяти на себе будь-які справи!
30 квіт. 2013

конкурс "Великодня писанка"

У сиру давнину, ще в дохристиянські часи день Великодня був святом весняного сонця й природи, яка оживала і відроджувалася після довгого зимового сну. І її прихід наші пращури вшановували дуже урочисто: розігрували обрядові дійства, співали святкових пісень. Відгуки тих давніх традицій дійшли і до наших часів. 30 квітня в школі пройшов конкурс "Великодня писанка".
26 квіт. 2013

27 роковина трагедії на Чорнобильській АЕС

26 квітня в школі пройшла загальношкільна лінійка пам'яті трагедії на Чорнобильській АЕС. З глибоким сумом школярі перегорнули сторінки тих днів. Хвилиною мовчання вшанували памя'ть 20 пожежників, які віддали життя заради спасіння людства.
15 квіт. 2013

Загальношкільна акція "Чисте подвір'я"

12 квітня 2013 року школярі прийняли активну участь в загальношкільній акції "Чисте подвір'я". Кожен дитячий колектив приводив в порядок закріплену за ним територію. Всі учні школи хочуть бачити свою другу домівку прибраною, затишною.
10 квіт. 2013

Зліт дитячих осередків НРДСОКОЛ "Уклін Вам - творці Перемоги!"

Квітневого сонячного дня піонери організації "Веселкова" прийняли участь у районному зльоті дитячих осередків НРДСОКОЛ "Уклін Вам - творці Перемоги!", який відбувся на базі Перещеписького ЦХЕТУМ. Піонерські загони "Помагай" та "Котигорошко" звітували про виконану роботу з напрямку та до уваги присутніх було представлено інсценування пісні "Степом. степом".
Науково-практична подорож «Пам’ятні місця Дніпропетровська»

Славну історію дніпропетровської землі, як часточку безсмертної історії нашої незалежної України, розглядали учні 10 класу під час науково-практичної подорожі «Пам’ятні місця Дніпропетровська» під керівництвом бібліотекаря школи Барсук Юлії Миколаївни.

Наша Дніпропетровщина, овіяна легендами від скіфських поселень до козацької слави, історично відобразилася у пам’ятках нашого краю. Учні в ході подорожі висвітлили своєрідну хроніку подій та численні світлини по днях і роках існування Дніпропетровщини, демонструючи головні віхи з иття краю в його поступальному розвитку на шляху перетворення в потужний культурний регіон України.

Подорож навіяла дітей твердою впевненістю, що духовний потенціал Дніпропетровської області величезний. Збереження й утвердження глибинних духовних традицій їхнього краю, примноження його культурних надбань – це та надійна запорука, завдяки якій їхня рідна Дніпропетровщина буде флагманом України у всіх життєвих галузях.