27 лют. 2014

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

З метою формування, популяризації та пропаганди здорового способу життя, запобіганню негативним проявам в учнівському середовищі засобами мистецтва, виявлення та підтримки талановитої молоді в школі пройшов фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"
20 лют. 2014

У Шевченковій світлиці

20 лютого учні молодших класів школи зібралися, щоб перегорнути сторінки життя Т.Г.Шевченка, щоб ушанувати великого сина українського народу. Щовесни, коли тануть сніги І на рясті рясніє веселка, Повні сил і живої снаги, Ми вшановуєм пам'ять Шевченка!
22 січ. 2014

День Соборності і Свободи України

22 січня в школі учнями 8 класу підготовлено і проведено урок патріотизму "Соборна мати Україна одна на всіх, як оберіг". У ході заходу учні згадали трагічні сторінки історії нашої держави, відомих діячів України, які боролися за її незалежність і соборність.
21 січ. 2014

ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ МІЛІЦІЇ

21 січня 2014 року начальнитк СКМСД Новомосковського МВ ГУМВС України Харченко Тетяна Василівна провела профілактичну бесіду з учнями 7-11 класів про кримінальну відповідальність неповнолітніх.
19 груд. 2013

У дитинства край іде Святий Миколай

За народним повір'ям: " В ніч на день Святого Миколая святий розносить подарунки та підкладає їх під подушку. Солодощі, яблука, горіхи та печиво дістається лише слухняним дітлахам. Тим же хто цілий рік пустував - святий Миколай підкладає під подушку різочку, як попередження на наступний рік". До молодших школярів у цей день також завітав Святий Миколай.
6 груд. 2013

Тиждень вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Відповідно до пункту 7 доручення голови облдержадміністрації від 11.11.2013 №07-107/0/35-13 «Про заходи щодо проведення в області Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», наказу відділу освіти Новомосковської райдержадміністрації, з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в школі пройшов тиждень вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
6 груд. 2013

НУМО, ХЛОПЦІ!

Традиційно в День укрїаїнської армії, 6 грудня, в школі пройшли і змагання між хлопцями 9-11 класів. Команди "Лідер" (9-А клас), "Січеславські козаки" (10 клас), "Спецназ" (11 клас) боролися за першість . Переможцями стали І місце - "Січеславські козаки", ІІ місце - "Спецназ", ІІІ місце - "Лідер".
28 лист. 2013

Літературна вітальня "Україно моя єдина!"

З нагоди 100-річчя з Дня народження українського поета, драматурга, публиціста, одного з лідерів партизанського руху в Україні, громадського діяча П.М.Воронька учні 8-х класів провели літературні читання поета.
22 лист. 2013

Минуле стукає у наші серця

Багатовікова історія українського народу – це насамперед літопис життя і смерті народу-великомученика, доля якого була досить лиха. Історія народу – бездонна, невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань. Кожен народ, якщо він народ, має власну історію. Страшні тридцяті роки ХХ століття. Людям довелося пройти через зраду країни, близьких, злидні й постійний страх. І саме ці ці сторінки історії перегорнули учні школи під час проведення заходів до 80-річчя Голодомору в Україні. В скорботі пройшли виховні години "Пам'ять серця" для учнів 5-11 класів, єдиний інформдайджест "Померлі від Голоду. Історія та сучасність", виставка композицій "Ніч огорнула Україну мою", покладання квітів до меморіальної дошки, лінійка-мітинг "Минуле стукає в наші серця".
13 лист. 2013

районний семінар вчителів географії

13 листопада на базі Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбувся районний семінар учителів географії по темі «Формування творчої особистості учня на основі стимулювання професійної мобільності педагога». Досвідом роботи поділилися з колегами «вчитель-методист» Громенко Т.П., яка працює над темою «Використання опорних схем на уроках географії», «вчитель-методист» Никоненко К.О. – «Використання місцевого матеріалу на уроках географії, природознавства», учитель географії Бровенко М.П. - «Використання ІКТ на уроках географії»