смт. Губиниха. Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

6 бер. 2012

Літературний екскурс

Літературний екскурс до 80-річчя утворення Дніпропетровської області "Дніпропетровщина золота перлина України"
1 бер. 2012

Акція "Живи книго"

29 лют. 2012

Презентація енциклопедії

Презентація "Енциклопедії олімпійського спорту в запитаннях і відповідях"
Науково-практична подорож «Пам’ятні місця Дніпропетровська»

Славну історію дніпропетровської землі, як часточку безсмертної історії нашої незалежної України, розглядали учні 10 класу під час науково-практичної подорожі «Пам’ятні місця Дніпропетровська» під керівництвом бібліотекаря школи Барсук Юлії Миколаївни.

Наша Дніпропетровщина, овіяна легендами від скіфських поселень до козацької слави, історично відобразилася у пам’ятках нашого краю. Учні в ході подорожі висвітлили своєрідну хроніку подій та численні світлини по днях і роках існування Дніпропетровщини, демонструючи головні віхи з иття краю в його поступальному розвитку на шляху перетворення в потужний культурний регіон України.

Подорож навіяла дітей твердою впевненістю, що духовний потенціал Дніпропетровської області величезний. Збереження й утвердження глибинних духовних традицій їхнього краю, примноження його культурних надбань – це та надійна запорука, завдяки якій їхня рідна Дніпропетровщина буде флагманом України у всіх життєвих галузях.