смт. Губиниха. Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

11 бер. 2014

Нехай земля квітує всюди - природу збережімо, люди!

Проблема екології залишається актуальною на сьогоднішній день. Юні любителі природи Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 розглядали питання збереження первоцвітів на Дніпропетровщині.
11 бер. 2014

Уклін тобі, Великий Кобзарю!

Шевченко як явище велике і вічне – невичерпний і нескінченний. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею, вбираючи в себе нові дні й новий досвід народу, відгукуючись на нові болі та думи, стаючи до нових скрижалей долі. Літературно – музична композиція приурочена світлій пам’яті Тараса Шевченка пройшла в рамках святкування 200 річчя з дня народження геніального поета. Кожен справжній українець повинен пам’ятати, що наше минуле , теперішнє і майбутнє – це Доля, Муза і Слава. То ж учні 9-х класів запросили у царство мудрого й красивого, правдивого й цінного, сильного й ласкавого, доброго й мужнього слова. Поезія – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини.
27 лют. 2014

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

З метою формування, популяризації та пропаганди здорового способу життя, запобіганню негативним проявам в учнівському середовищі засобами мистецтва, виявлення та підтримки талановитої молоді в школі пройшов фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"
20 лют. 2014

У Шевченковій світлиці

20 лютого учні молодших класів школи зібралися, щоб перегорнути сторінки життя Т.Г.Шевченка, щоб ушанувати великого сина українського народу. Щовесни, коли тануть сніги І на рясті рясніє веселка, Повні сил і живої снаги, Ми вшановуєм пам'ять Шевченка!
22 січ. 2014

День Соборності і Свободи України

22 січня в школі учнями 8 класу підготовлено і проведено урок патріотизму "Соборна мати Україна одна на всіх, як оберіг". У ході заходу учні згадали трагічні сторінки історії нашої держави, відомих діячів України, які боролися за її незалежність і соборність.
21 січ. 2014

ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ МІЛІЦІЇ

21 січня 2014 року начальнитк СКМСД Новомосковського МВ ГУМВС України Харченко Тетяна Василівна провела профілактичну бесіду з учнями 7-11 класів про кримінальну відповідальність неповнолітніх.
19 груд. 2013

У дитинства край іде Святий Миколай

За народним повір'ям: " В ніч на день Святого Миколая святий розносить подарунки та підкладає їх під подушку. Солодощі, яблука, горіхи та печиво дістається лише слухняним дітлахам. Тим же хто цілий рік пустував - святий Миколай підкладає під подушку різочку, як попередження на наступний рік". До молодших школярів у цей день також завітав Святий Миколай.
6 груд. 2013

Тиждень вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Відповідно до пункту 7 доручення голови облдержадміністрації від 11.11.2013 №07-107/0/35-13 «Про заходи щодо проведення в області Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», наказу відділу освіти Новомосковської райдержадміністрації, з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в школі пройшов тиждень вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
6 груд. 2013

НУМО, ХЛОПЦІ!

Традиційно в День укрїаїнської армії, 6 грудня, в школі пройшли і змагання між хлопцями 9-11 класів. Команди "Лідер" (9-А клас), "Січеславські козаки" (10 клас), "Спецназ" (11 клас) боролися за першість . Переможцями стали І місце - "Січеславські козаки", ІІ місце - "Спецназ", ІІІ місце - "Лідер".
28 лист. 2013

Літературна вітальня "Україно моя єдина!"

З нагоди 100-річчя з Дня народження українського поета, драматурга, публиціста, одного з лідерів партизанського руху в Україні, громадського діяча П.М.Воронька учні 8-х класів провели літературні читання поета.
Науково-практична подорож «Пам’ятні місця Дніпропетровська»

Славну історію дніпропетровської землі, як часточку безсмертної історії нашої незалежної України, розглядали учні 10 класу під час науково-практичної подорожі «Пам’ятні місця Дніпропетровська» під керівництвом бібліотекаря школи Барсук Юлії Миколаївни.

Наша Дніпропетровщина, овіяна легендами від скіфських поселень до козацької слави, історично відобразилася у пам’ятках нашого краю. Учні в ході подорожі висвітлили своєрідну хроніку подій та численні світлини по днях і роках існування Дніпропетровщини, демонструючи головні віхи з иття краю в його поступальному розвитку на шляху перетворення в потужний культурний регіон України.

Подорож навіяла дітей твердою впевненістю, що духовний потенціал Дніпропетровської області величезний. Збереження й утвердження глибинних духовних традицій їхнього краю, примноження його культурних надбань – це та надійна запорука, завдяки якій їхня рідна Дніпропетровщина буде флагманом України у всіх життєвих галузях.