26 серп. 2014

Любіть Україну у сні й наяву!

24 серпня - це День незалежності України. Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка. пройшовши серйозні випробовування, створила свою незалежну державу.Поступово країна стала частиною єврорпейської спільноти й рівноправним членом міжнародних організацій. В школі пройшов мітинг, приурочений 23-ій річниці незалежності України та вшануванню пам'яті загиблих воїнів у зоні АТО.
8 трав. 2014

Слава Миру, Солдатам, Землі

9 Травня - свято з свят! Вітрило на вітрах свободи Це наш народ, це рідний наш солдат Порятував усі народи. Щорічно весна переможним кроком в тюльпановому вічному вогні приносить для губиниських школярів свято Миру, Добра, Сонця. Напередодня світлого свята в школі пройшли ряд заходів, щодо відзначення 69-ї річниці Великої Перемоги. Ряди піонерської організації "Веселкова" поповнилися піонерами з молодшої ланки. Пройшов фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні "Пісні, обпалені війною" серед учнів 5-11 класів. Була організована виставка дитячих малюнків "З нагоди свята Перемоги, травневий день рахує мирні дні!". В бібліотеці продовжила роботу постійно діюча виставка науково-публіцистичної та художньої літератури.
25 квіт. 2014

Чорнобильський слід на землі

У ці дні ми привертаємо увагу як української, так і світової громадськості до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації, — наших співвітчизників і жителів інших держав. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ці­ною свого здоров'я, а інколи й життя. Ми схиляємо перед ними голову. В школі пройшли заходи до 28-ї річниці Чорнобильської трагедії.
18 квіт. 2014

Виставка композицій "Великодній кошик"

Хай в кошик вам ляжуть баранчик і паска, Шматочок сальця, запашная ковбаска І писанок пару з корінчиком хрону, Хай плине достаток до Вашого дому! ХРИСТОС ВОСКРЕС!
11 квіт. 2014

Всеукраїнська акція "Зробимо Україну чистішою!"

Учні школи прийняли активну участь у Всеукраїнській акції "Зробимо Україну чистішою!". В рамках акції було висаджено 30 беріз у шкільному парку, започатковано вишневий сад (30 саджанців), прибрано шкільне подвір'я.
19 бер. 2014

Огляд художньої самодіяльності "Моє Придніпров'я"

Любов до рідної Батьківщини, до рідного краю, до батьків продемонстрували юні таланти школи на огляді художньої самодіяльності "Моє Придніпров'я". Милозвучністю української пісні захопили глядачів ансамбель "Червона калина". Художню майстерність і вокальні дані показала найменша учасниця Риженко Анастасія. бурхливими оплесками зустріли присутні в залі постійних учасниць огляду Бондарь Вероніку, Титаренко Інну, Титаренко Софію.
13 бер. 2014

Конкурс дитячих малюнків "Мені тринадцятий минало"

Подорожуючи сторінками "Кобзаря" Т.Шевченка, діти створили власні ілюстрації до його творів. Юні художники в своїх малюнках показали власне бачення поетичного світу Великого Кобзаря.
12 бер. 2014

Учнівська конференція "І мене в сім'ї великій, в сім'ї новій, вольній!2

Шевченкознавці в ході конференції зазначили, що уся творчість поета глибоко народна. Він прекрасно знав свій народ, його менталітет, характерні риси і правдиво відображав їх у своїх творах, був проникливим і тонким знавцем духовної творчості рідного народу, скарбів народної пісні й казки. "Поети такого безмірного резонансу і гуманної височини, як Т.Шевченко, є в царині слова неперевершеними чародіями". У поезії Шевченка широко представлені фольклорно-етнографічні мотиви.
11 бер. 2014

Нехай земля квітує всюди - природу збережімо, люди!

Проблема екології залишається актуальною на сьогоднішній день. Юні любителі природи Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 розглядали питання збереження первоцвітів на Дніпропетровщині.
11 бер. 2014

Уклін тобі, Великий Кобзарю!

Шевченко як явище велике і вічне – невичерпний і нескінченний. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею, вбираючи в себе нові дні й новий досвід народу, відгукуючись на нові болі та думи, стаючи до нових скрижалей долі. Літературно – музична композиція приурочена світлій пам’яті Тараса Шевченка пройшла в рамках святкування 200 річчя з дня народження геніального поета. Кожен справжній українець повинен пам’ятати, що наше минуле , теперішнє і майбутнє – це Доля, Муза і Слава. То ж учні 9-х класів запросили у царство мудрого й красивого, правдивого й цінного, сильного й ласкавого, доброго й мужнього слова. Поезія – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини.