День вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лют. 2018
З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, в Губиниській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 була організована зустріч з учасниками антитерористичної операції для учнів 7 класу, яку підготувала їх класний керівник Кіріченко Людмила Іванівна. На заході були присутні Демчук Володимир Олександрович та Мірошник Іван Вікторович, які були випускниками школи.

На початку зустрічі згадали про основні події Єврореволюції. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять  героїв Небесної сотні. Жоден з присутніх не лишився байдужим. Кожен розумів, що загинули молоді,  енергійні, не байдужі до власної держави люди. Ті,які прагнули змін на краще, щоб кожний українець міг пишатись тим, що він громадянин своєї держави. Щоб кожен жив  під мирним небом. Всі учасники навчально-виховного процесу торкнулися пам’яті, яка навіки залишиться у серцях поколінь.