смт. Губиниха. Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

9 лист. 2012

День української писемності та мови

9 листопада в шкільній бібліотеці було проведено заходи до дня української писемност та мови.
15 жовт. 2012

КРОК У МАЙБУТНЄ

Екскурсія 11 класу до Дніпропетровського електросталеплавильного комплексу "Інтерпайп сталь"
6 жовт. 2012

Рідній школі - 30!

6 жовтня 2012 року Губиниській ЗОШ І-ІІІ ступеня вмповнилося 30 років.
4 жовт. 2012

Акція "Шкільне подвір"я"

4 жовтня 2012 року в школі була проведена акція "Шкільне подвір"я"
7 вер. 2012

Відкриття малих шкільних олімпійських ігор

7 вересня 2012 року в Губиниській ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 традиційно стартували малі шкільні олімпійські ігри.
1 вер. 2012

Першовересень

Початок нового навчального року в Губиниській ЗОШ І-ІІІ ступеня №2
20 квіт. 2012

Єдиний день ЦО

Єдиний день цивільного захисту
7 квіт. 2012

День здоров"я

Всесвітній день здоров"я
4 квіт. 2012

10 років НРД Сокіл

Святкування 10-річчя НРД Сокіл
15 бер. 2012

Агітбригада

Шкільна агітбригада "Екосвіт"
Науково-практична подорож «Пам’ятні місця Дніпропетровська»

Славну історію дніпропетровської землі, як часточку безсмертної історії нашої незалежної України, розглядали учні 10 класу під час науково-практичної подорожі «Пам’ятні місця Дніпропетровська» під керівництвом бібліотекаря школи Барсук Юлії Миколаївни.

Наша Дніпропетровщина, овіяна легендами від скіфських поселень до козацької слави, історично відобразилася у пам’ятках нашого краю. Учні в ході подорожі висвітлили своєрідну хроніку подій та численні світлини по днях і роках існування Дніпропетровщини, демонструючи головні віхи з иття краю в його поступальному розвитку на шляху перетворення в потужний культурний регіон України.

Подорож навіяла дітей твердою впевненістю, що духовний потенціал Дніпропетровської області величезний. Збереження й утвердження глибинних духовних традицій їхнього краю, примноження його культурних надбань – це та надійна запорука, завдяки якій їхня рідна Дніпропетровщина буде флагманом України у всіх життєвих галузях.