Цвіти і смійся, рідне слово!

20 лют. 2015
21 лютого — свято унікальне. Винятковість його в тому, що воно є і спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об'єднала спільна історична доля в єдиний моноліт— народ. Це свято — День рідної мови. Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. Нам потрібно вчитися берегти свою Батьківщину. Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця – українська. Багата і милозвучна наша рідна українська мова. Вона – найпрекрасніше диво, скарбниця, в якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура. Традиційно в Губиниській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відзначили Міжнародний день рідної мови. Гостинно відчинили двері для юних п’ятикласників бібліотекар школи Барсук Юлія Миколаївна в своїй читацькій вітальні. В урочистій обстановці діти шанували рідне слово, завдячували за його милозвучність, красу, емоційність. Завітали до дітей і козаки, які в гумористичній формі вчили наших сучасних українців правилам мови. З ігрової ситуації учні 5-х класів зрозуміли, що не можна зупинятися на досягнутому, треба й далі вивчати рідну мову. Тож шануймося, будьмо дбайливими господарями того, що маємо. Плекаймо рідну мову в наших родинах.