Тиждень безпечного інтернету

9 лют. 2018
З 5 по 9 лютого в школі проходив Тиждень безпечного інтернету під гаслом "Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою"

З  05 по 09 лютого 2018 року у Губиниській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 пройшов Тиждень безпечного Інтернету «Створюй, спілкуйся та поважай:кращий Інтернет починається з тобою».

З метою розширення та поглиблення знань учнів про безпечний Інтернет, дослідження позитивних і негативних наслідків Інтернету, засвоєння правил безпечної роботи в Інтернеті, розвитку логіки, кмітливості, сприяння обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання, виховання інформаційної культури учнів в 3-х класах (вчитель Лаврушко О.М.)  пройшов перегляд відеороликів «Казка про Інтернет» та «Безпечний Інтернет. Найжахливіший тиждень Петрика».

Вчитель інформатики 2-Б класу Давидова Я.В. в ході подорожі країною Інтернет розкрила дітям  основні терміни та поняття: «вірус», «електронна пошта», «ресурси Інтернету» тощо; по­казала  можливі загрози, що можуть спіткати дитину в Інтернеті; навчила їх основних прийомів захисту від них; формувала  навички безпечної роботи за комп’ютером; розвивала  критичне мислення, ува­гу, пам’ять, інформаційне мовлення; підвищувала  рівень інформаційної культури учнів, інтерес до предмета.

Учні 9 класу під керівництвом вчителя інформатики Бережного Д.О. продемонстрували презентації, в яких відобразили своє бачення щодо безпечного поводження у всесвітній мережі.