Слава Миру, Солдатам, Землі!

8 трав. 2014
9 Травня - свято з свят! Вітрило на вітрах свободи Це наш народ, це рідний наш солдат Порятував усі народи. Щорічно весна переможним кроком в тюльпановому вічному вогні приносить для губиниських школярів свято Миру, Добра, Сонця. Напередодні світлого свята в школі пройшли ряд заходів щодо відзначення 69-ї річниці Великої Перемоги. Ряди піонерської організації "Веселкова" поповнилися піонерами з молодшої ланки. Пройшов фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні "Пісні, обпалені війною" серед учнів 5-11 класів. Була організована виставка дитячих малюнків "З нагоди свята Перемоги, травневий день рахує мирні дні!". В бібліотеці продовжила роботу постійно діюча виставка науково-публіцистичної та художньої літератури.