Міс "Золота осінь -2013"

25 жовт. 2013
Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою. Чудово, неначе в казці! Все навколо виблискує під яскравими промінчиками лагідного сонечка. З дерев повільно опадає останнє листя, наче пофарбоване чарівним пензлем у жовтогарячий колір. Осінній багряний листочок, який тихенько злітав з берези, сповістив учнів Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 про конкурс красунь «Міс Золота осінь-2013», який відбувся 25жовтня. Кожна учасниця підготувала своє представлення, свій талант, своє вміння пародіювати зірок естради, своє вміння декламувати поезії про осінь. Компетентне журі на чолі з директором школи Тарасенком М.Д., уважно вислухавши учасниць, прийшло до єдиною думки і визнало переможницею конкурсу ученицю 10 класу, міністра внутрішніх справ шкільної держави «ЕЛІНТ» Копитон Марину, І віце-міс стала учениця 9-А класу, міністр культури «ЕЛІНТ» Кривишия Ліна. Як хороше, як гарно навкруги! Спасибі вам, дівчатка , за вашу красу!