День Закоханих в школі

14 лют. 2013
Миле, Домашнє, Забавне і Незвичайне свято - День Святого Валентина, або свято всіх Закоханих зібрало учнів школи 14 лютого до актової зали. розпочався день з конкурсу "Чарівне серце" між учнями 5-8 класів.Для учнів 9-11 класів була запропонована конкурсно-розважальна програма "З любов'ю в серці". Знавці вітчизняної та світової літератури прийняли участь у конкурсі" Знайди собі пару"; юнакам "налагодити теплі стосунки" допоміг конкурс "Компліменти"; любителів веселих танцювальних ритмів об'єднала "Арочка"; справжні лицарі виконали для своїх обраниць"Серенади"; майбутні господині представили смачні валентинки - вироби з тіста, пдтверджуючи вислів "Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок".