Комунальний заклад "Губиниський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад)"

Visual Basic. Творческое проектирование в школе и дома. 1 часть.

Мови програмування

Книга предназначена для обучения детей и подростков среднего и старшего школьного возраста началам объектно-ориентированного программирования на языке Visual Basic. Ее можно использовать на уроках информатики, факультативных занятиях, а также для самостоятельного изучения основ программирования.

Математика 5 клас

Підручник з математики для учнів 5 класу.

Глазова О.П. Українська мова (рівень стандарту): підруч. для 10 кл. закл. загал.серед. освіти/О.П.Глазова. - Харків. : Вид-во "Ранок", 2018.

Головна мета підручника — допомогти вам сформувати компетентності, які стануть основою вашої впевненості у своїх силах, а відтак і успішності в подальшому житті. Підручник сприятиме розвитку вашого мислення, допомагатиме розвивати таланти та реалізувати здібності.

Хімія 11 клас

Підручник для 11 класу. Рівень стандарту