Комунальний заклад "Губиниський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад)"

Сборник литературы для школьников 6 класса

А.Блок - Стихотворения
А.Пушкин - Дубровский
А.Пушкин - Собрание стихотворений
А.Пушкин - Стихотворения
А.Чехов - Лошадиная фамилия
А.Чехов - Смерть чиновника
А.Чехов - Толстый и тонкий
А.Чехов - Хамелеон
В.Жуковский - Стихотворения. Баллады
И.Крылов - Басни. Стихотворения
И.Тургенев - Муму
И.Тургенев - Повести
И.Тургенев - Романы
И.Тургенев - Стихотворения в прозе
Л.Толстой - Севастопольские рассказы
М.Лермонтов - Полное собрание стихотворений
М.Лермонтов - Стихотворения
М.Салтыков-Щедрин - История одного города
М.Салтыков-Щедрин - Повесть о том, как один мужик двух генералов прокормил
Н.Гоголь - Вечера на хуторе близ Диканьки
С.Есенин - Собрание стихотворений
Эпос - Вольга и Микула Селянинович
Эпос - Илья Муромец и Соловей-разбойник

Железняк, С. М. Образотворче мистецтво. [Текст] : підручник для 5-го кл. загальноосвіт. навч. закладів. /С. М. Железняк, О. В. Ламонова. – К . : Генеза,, 2013. – 176 с. З підручника "Образотворче мистецтво" учні дізнаються про те, що таке мистецтво та які є види образотворчого мистецтва, про види графіки та її техніки, про прийоми композиції, про види живопису, про скульптуру і декоративно-ужиткове мистецтво, про поєднання різних видів мистецтв, а також про творчість відомих українських і зарубіжних художників.

Українська література: підручник для 6 класу

Навчальний матеріал підручника чітко структуровано відповідно до розділів, визначених програмою. Кожен із цих структурних компонентів містить навчальну інформацію та методичний апарат, згрупований у різноманітних рубриках. Завершує кожен розділ блок запитань і завдань для самоперевірки учнями свого рівня засвоєних знань, умінь і навичок.

Трудове навчання (для дівчат)

Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.