Губиниський ліцей Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області

Основи здоров`я

Підручник складається із чотирьох великих розділів,
які у свою чергу діляться на теми й параграфи. Угорі кожної пар-
ної сторінки вказано назву теми, угорі непарної — назву параграфа.
У кінці кожної теми розміщено запитання для повторення й об-
говорення, які розподілені за рівнями навчальних досягнень.

Математика 3 клас

90 Математика : підручник для 3 кл. закладів загальн. середн. освіти : у 2-х ч. Ч. 1. / Н. О. Будна, М. В. Беденко. — Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2020. — 112 с. : іл. ISBN 978-966-10-6010-3 Підручник за своїм змістом відповідає Державному стандар- ту початкової освіти та Типовій освітній програмі, розробленій під керівництвом О. Я. Савченко. Система завдань і вправ спрямована на формування й закріплення обчислювальних навичок, розвиток логічного мислення та просторової уяви, вироблення вмінь аналізувати, порівнювати і самостійно робити висновки. Для учнів та учениць 3 класу.

Практичне завдання за темою «Об’єкт проектної діяльності №4: Дерево з бісеру (гілочка)». Готові вироби НЕ надавати, тільки фото!!! Роботу надати на паперовому носії.