Комунальний заклад "Губиниський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад)"

Объёмные открытки

1 класс, Трудовое обучение

Большой выбор поделок из бумаги для детей

Генденштейн, Л. Э. Физика [Текст]. 7 класс : учебник для средних общеобразовательных школ. / Л. Э. Генденштейн. – Х. : Гимназия, 2007 . – 208 с. : илл.

Унікальність сучасної архітектури [Текст] : 5 кращих аеропортів світу : путівник. В. 2. - Дніпропетровськ : КЗК "Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей", 2014. - 4 с. : іл.