Губиниський ліцей Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області

Хунны в Азии и Европе

Разное

Лев Николаевич Гумилев — выдающийся русский историк и этнограф, основатель теории пассионарности. Он принадлежал к редкой в современной науке категории подлинных энциклопедистов. Он работал на грани нескольких наук — истории, философии, географии, этнографии, психологии — и обладал необычайной интуицией и способностью к интеграции наук. Это позволило ученому создать оригинальную пассионарную теорию этногенеза, актуальность которой год от года возрастает.

Уголовній кодекс для дітей

Вважається, що сучасні діти неабияк інформовані в багатьох галузях знань ... Але як часто при цьому вони залишаються в невіданні про найбільш необхідних в житті речі. Як боляче вдаряє іноді це незнання по людині, якою дорогою ціною викупаються помилки! Кримінальне право - це серйозно, це та сфера, де наївне "а я не знав, що так не можна" не звільняє від відповідальності. Кандидатові юридичних наук, Відомий кримінолог Анатолію Волобуєву вдалося втілити банальне "це повинен знати кожен!" в надзвичайно захоплюючу форму. Його книга "Кримінальний кодекс для дітей ...", що виходить в рамках проекту "Правова просвіта в школі" не має аналогів. Автор продемонстрував рідкісний талант - вміння розмовляти з дітьми про важливе і складне просто, довірливо, з гумором, без нудного повчання. Підтвердження цьому - ілюстрації до тексту із захопленням зроблені 13-річним художником Артемом Васильєвим.

Історія України : підсумкові контрольні роботи.

Святокум, О. Е. Історія України : підсумкові контрольні роботи.