Губиниський ліцей Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області

історія України

Сходинки до інформатики 2 клас Ломаковська

Авторы:Ломаковська Г.В., Проценко Г.О., Ривкінд Й.Я. Издательство:Освіта, Киев Год издания:2012 Язык обучения:Украинский Количество страниц:160

Трудове навчання (для дівчат)

Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Наказ Міністерства № 1116 від 23.11.2010 "Про внесення змін до розділу VІ Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти"