Комунальний заклад "Губиниський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад)"

4 клас. Природознавство

Античность в европейской живописи XV-начала XX веков

В альбоме представлены наиболее значительные произведения живописи античного наследия. Иллюстрации помещены в хронологическом порядке по пяти разделам. Перед каждым разделом дана краткая характеристика интерпритации образа античности в живописи данного периода. Альбом живо перекликается с книгой «Путеводитель в мире живописи»

Я у свїтї

Підручник "Я у світі" для 4 класу розроблено відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та навчальної програми. Зміст підручника забезпечує виконання вимог щодо формування ключових і предметних компетентностей учнів: громадської, комунікативної, соціальної; сприяє розвитку мотивації до навчання та творчої діяльності, а також формуванню навичок самооцінки й самоаналізу. Кожний параграф містить рубрики: "Повтори те, що знаєш", "Поділися своїми думками", "Ознайомся з думкою інших людей", "Я дізнався, що...", "Я прагну...". У підручнику є також завдання, для виконання яких необхідно здійснити пошук на електроному освітньому сайті.

алгебра

для загальноосвітньої школи , поглиблене вивчення