смт. Губиниха. Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2



  



Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


Наші досягнення

                                                                                                                                                                 НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

 

2017-18 н.р.

Районний пісенний фестиваль "Дзвінкоголосе Присамар'я"

  • Селіхова Руслана (6-Б клас) - ІІ місце

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

  • укр.мова і література - Хоменко Катерина (11 кл.) - ІІІ місце
  • математика - Хоменко Катерина (11 кл.) - ІІІ місце

                          Синельник Даніїл (6-А кл.) - ІІІ місце

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка (ІІ етап)

  • Мей Ірина (5-А кл.) - ІІІ місце
  • Проц Кіра (7 кл.) - ІІІ місце

 

2016-17 н.р.

Конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

  • Селіхова Руслана (5-Б кл.) - І місце

Конкурс дитячого малюнку "Чорнобильська палітра"

  • Селіхова Руслана (5-Б кл.) - ІІІ місце
  • Бадло Аліна (7-А кл.) - І місце
  • Боровик Анастасія (8-А кл.) - ІІ місце

 2013-2014 н.р.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
  • математика - Стрельнікова Дар'я (6 кл.) - І місце
  • правознавство - Копитон Марина (10 кл.) - ІІ місце
  • укр.мова і література - Мирошник Юлія (8 кл.) - ІІ місце
  • біологія - Альохіна Марія (8 кл.) - І місце
  • економіка - Новикова Ірина (11 кл.) - ІІ місце
Тиждень права в школі - І місце, учасники обласного конкурсу на краще проведення Тижня права в школі.
Районний конкурс фольклорної експедиціїї - ІІ місце, робота направлена в ДОІППО для участі в обласному конкурсі.
Районний етап обласного конкурсу "Різдвяні свята"

середня вікова категорія, живопис, графіка:

  • Стрельнікова Даря, І місце, "Казкова Різдвяна ніч"
  • Волос Світлана, І місце, "Провісники"
  • Павленко Євгенія, ІІІ місце, "Напередодні свята"
  • Волошина Поліна, ІІ місце, "Різдвяні розваги"
  • Титаренко Інна, ІІ місце, "Чарівне Різдво"
Копитон Марина, 10 клас, фіналістка обласного конкурсу фоторобіт 2013 року.
Конкурс "Чорнобиль очима дітей" Титаренко Інна, Мирошник Юлія переможці районного конкурсу, учасники обласного конкурсу
  • Титаренко Інна, графіка, "В долонях Всесвіту життя"
  • Мирошник Юлія, графіка "Немає надії на промінь сонця"
Пісенний конкурс "Дзвінкоголосе Присамар'я"
  • Бондарь Вероніка, ІІ місце
 2011-2012 н.р.
 
  • Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків "Малюю планету - малюю майбутнє" під патронатом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України - Марина Колісник (8а кл.), Маргарита Бродяна (8а кл.) отримали сертифікат учасника
  • районний пісенний конкурс "Дзівкоголосе Присамар"я" - гран-прі Лисенко Юлія (11 кл.)
  • обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Знай і люби свій рідний край" (номінація "Декоративний Петриківський розпис, розпис по склу, батік", за роботу "Пташина пісня про Великдень" - нагороджується Мурадян Сузанна (9а кл.)
  • районний конкурс "Міс Новомосковщини" - Мурадян Сузанна здобула номінацію "Міс Чарівність" 
  • районні змагання з шахів "Шахи-2011" (вікова група 2000-2001р) - Бакатов Дмитро ІІ місце
  • обласні змагання "Ми - Олімпійська надія України" Бакатов Дмитро ІІ місце
  • районні особисті змагання "Шахи-2011" турнір пам"яті к.м.с. вчителя фізичної культури І.Л.Чепура Хурсик Віктор ІІ місце
  • районні особисті змагання "Шахи-2011" турнір пам"яті к.м.с. вчителя фізичної культури І.Л.Чепура  Бакатов Вячеслав ІІІ місце
  • грамота головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Дніпропетровського обласного управління з фізичного виховання та спорту нагороджується Бакатов Вячеслав ІІ місце
  • районний тур олімпіад з навчальних предметів:
    - Симонян Артур ІІ місце з правознавства (10 клас)                                  
  • - Рустамов Рустам ІІІ місце з англійської мови (9 клас)                             
  •   - Оберемок Олександр ІІІ місце з фізики, ІІІ місце трудове навчання (11 клас)                                                                                                   
  • - Червоноштан Роман ІІ місце трудове навчання
     
 2010-2011 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
 
  • 4 учні школи стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів. Мурадян Сузанна (8 кл.) - англ. мова, укр. мова, Рустамов Рустам (9 кл.) - англ. мова, Заговора Сергій (11 кл.) - трудове навчання
  • збірна школи (капітан Деркач Максим 8 кл.) зайняла І місце в обласних змаганнях з шахів
  • Демченко Тетяна (11 кл.) - І місце в номінації "Нетрадиційний живопис" ("Собори наших душ"), учениця Всеукраїнського етапу конкурсу
  • Лисенко Юлія (10 кл.) - лауреат обласного конкурсу юних вокалістів
  • збіран школи зайняла ІІ місце в районних змаганнях по футзалу
  • Скляренко Аня (9 кл.) - ІІІ місце "Собори наших душ" (живопис)
  • Бакатов В"ячеслав (6 кл.) - ІІ місце "Безпека та мир в Україні"
  • Павленко Євгенія (2 кл.) - ІІ місце "Знай і люби свій рідний край" номінація "Живопис"
  • Бродяна Маргарита (7 кл.) - ІІ місце
  • Альохіна Марія (5 кл.) - Петриківський розпис
  • Мірошник Юлія (5 кл.) - І місце
  • Альохіна Марія (5 кл.) - І місце "Різдвяні свята"
  • "Об"єднаймосб, брати мої" номінація "Живопис" - Павленко Євгенія (2 кл.) - І місце, Скляренко Аня (9 кл.) - І місце, Петриківський розпис - Альохіна Марія (5 кл.) -І місце, Мірошник Юлія (5 кл.) - ІІ місце
  • "Безсмертний подвиг українського народу" номінація "Живопис" Скляренко Аня (9 кл.) - ІІІ місце, Павленко Євгенія (2 кл.) - І місце
  • "Наш пошук і творчість тобі, Україно" номінація "Живопис" Павленко Євгенія (2 кл.) - І місце, Петриківський розпис - Мурадян Сузана (8 кл.) - ІІ місце, Мірошник Юля (5 кл.) - ІІІ місце