Акція "Живи книго"

1 бер. 2012
Акція "Живи книго"

Подаруй книжці друге життя

У кожному класі створено "Дозори бережливих", а при бібліотеці - "Штаб бережливих".
Залучені усі учні починаючи з 1 класу. Розроблено режимроботи. Систематично проводиться лікування "хворих" книг. Проводяться бесіди з учнями школи щодо бережливого ставлення до книг. Постійно перевіряється стан збереження підручників.
Усі лікарі знають: будь-яку хворобу краще попередити ніж вилікувати. І радять берегти здоров"я, зокрема позбутися поганих звичок.
Діти пам"ятають, що з книжками не можна робити.
"Вилікувано" 4-А класом - 25 книг, 1 класом - 10 книг, 2-Б класом - 7 книг, 2-А класом - 5 книг, 4-Б класом - 4 книги, 3-А класом - 3 книги, 3-Б класом - 3 книги.