Презентація енциклопедії

29 лют. 2012
Презентація "Енциклопедії олімпійського спорту в запитаннях і відповідях"

Пропагувати серед дітей "Енциклопедію олімпійського спорту в запитаннях і відповідях", розповісти їм про історію і сьогодення олімпійського руху. Сприяти формуванню стійкого інтересу школярів до здорового способу життя, занять фізичною культурою і спортом на прикладах життя видатних спортсменів.
  Енциклопедія, монітор комп"ютера, слайди із фотографіями, плакати з олімпійської тематики, виставка літератури: "Не хилися, червона калино, маєш білий цвіт. Не журися, славна Україно, маєш добрий рід..."
У видавництві Національного університету фізичного виховання і спорту України "Олімпійська література", 2011р. в Києві надруковано "Енциклопедію олімпійського спорту в запитаннях і відповідях" автор професор Марія Михайлівна Булатова.
  Енциклопедія пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського руху, головні віхи його розвитку та сьогодення через систему запитань і відповідей.