Минуле стукає у наші серця

22 лист. 2013
Багатовікова історія українського народу – це насамперед літопис життя і смерті народу-великомученика, доля якого була досить лиха. Історія народу – бездонна, невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань. Кожен народ, якщо він народ, має власну історію. Страшні тридцяті роки ХХ століття. Людям довелося пройти через зраду країни, близьких, злидні й постійний страх. І саме ці сторінки історії перегорнули учні школи під час проведення заходів до 80-річчя Голодомору в Україні. В скорботі пройшли виховні години "Пам'ять серця" для учнів 5-11 класів, єдиний інформдайджест "Померлі від Голоду. Історія та сучасність", виставка композицій "Ніч огорнула Україну мою", покладання квітів до меморіальної дошки, лінійка-мітинг "Минуле стукає в наші серця".