Умійте поважати старість!

1 жовт. 2013
Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років. Скидати з рахунків людину, яка досягла певного солідного віку абсолютно нелюдяно. Літній вік людини - зовсім не означає, що він вже на багато що не здатний, як раз навпаки, то що може літня людина, рідко здатний зробити більш молодий. У наймудрішІЙ книзі на землі, в Біблії, Святому Писанні, відкрито говориться про те, що від нашого ставлення до наших батьків і матерів безпосередньо залежить наша власна тривалість життя на цій землі. Зневагою до проблем літніх людей ми сіємо свої власні майбутні проблеми. В рамках Міжнародного дня людей похилого віку в школі проходили акції "Милосердя", "Ветеран живе поруч". Учнями школи надано посильну допомогу ветеранам Великої Вітчизняної війни, солдатським вдовам, людям похилого віку.