Зустріч із зв'язковим партизанського загону, підполковником внутрішніх справ Д.О.Куцеволом

18 вер. 2013
18 вересня 2013 року учні 9-х класів організували зустріч з підполковником внутрішніх справ О.Д.Куцеволом. В роки ВВв приймав участь у партизанському русі, був зв'язковим партизанського загону. Ветеран розповів, що 20 листопада 1944 р. був направлений на навчання до снайперської школи, яка знаходилася в м. Пирятин Полтавської обл. Після закінчення навчання продовжив військову службу на території Болгарії в складі 68 окремого Вознесенського полку 10 армії під командуванням генерал-полковника Бірюзова, звідки був переведений до Німеччини і служив в складі роти управління 20 механізованої девізії 8 гвардійської армії. У червні 1951 р. демобілізувався в званні підполковника внутрішніх військ.