Урочистий збір дружини, присвячений Дню Перемоги

7 трав. 2013
8 травня 2013 року в Губиниській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.. №2 відбулася дуже важлива подія. Учні школи зібралися всією піонерською організацією «Веселкова», щоб прийняти в піонерську родину своїх молодших друзів. Урочистий збір дружини присвячено прекрасній даті – Дню Перемоги. Зібравшись в цій урочистій обстановці ряди піонерської організації Губиниської ЗОШ № 2 «Веселкова» поповнилися ще 36 піонерами. Учнів прийняли до піонерської організації, члени. якої своїми добрими і корисними справами, своєю культурою поведінки доказали, що вони готові бути піонерами і носити піонерські галстуки. Сьогодні, вступаючи в ряди піонерської організації, наші 4-класники перед лицем адміністрації школи, перед ветеранами Великої Вітчизняної війни, перед своїми друзями дали клятву – урочисту обіцянку, яку вони виконуватимуть, будучи піонерами. Право пов’язати піонерські галстуки було надано кращим учням школи, почесним гостям, ветеранам Великої Вітчизняної війни. Попереду піонерів чекає цікаве життя в країні Піонерії. Вони стали почесними її громадянами і мають багато перспектив, їх чекають нові друзі. Але це потребує від піонерів нової відповідальності. І вони завжди готові взяти на себе будь-які справи!