Рідній школі - 30!

6 жовт. 2012
6 жовтня 2012 року Губиниській ЗОШ І-ІІІ ступеня вмповнилося 30 років.

РІДНІЙ ШКОЛІ – 30!

Погожої осінньої днини, купаючись у багряних жовтневих барвах, Губиниська ЗОШ  І-ІІІ ст..№2 привітно зустрічала дорогих гостей – своїх вихованців-випускників, що гамірно сходилися до урочисто прикрашеної школи святкувати її ювілей. Здається, що цього дня шкільні коридори ніби стали ширшими, а класи – світлішими, адже школа зустрічалася зі своєю юністю – багатьма поколіннями випускників. 30 років – це дата молода і водночас мудра, вона підтверджує, що шкільна біографія складається не просто з років, які прожито, а й з літ, днів, які запам’яталися утвердженням зрілості закладу освітніми надбаннями та здобутками.

Школа завжди була і є авторитетом для селища, в усі часи педагогічний та учнівський колективи об’єднує любов та гордість за свою школу, яка молодіє з кожним навчальним роком, закликаючи малиновим дзвоном маленьких несміливих першокласників аби посіяти у їх серця те розумне, добре і вічне, незгасиме полум’я любові до навчання, до рідної землі, до її найпрекрасніших людей, до життя, до славної історії України-неньки, до батька-матері, бо без неї, цієї любові, не буде справжньої людини, не усміхнеться з голубих небес сонце, не співатиме під золотим колосом нива, не лунатиме наша задушевна українська пісня … Багато випускників стали талановитими фахівцями, керівниками, прекрасними людьми. Вони ділилися своїми неповторними шкільними спогадами, пригадували чудові миті їх дзвінкоголосого дитинства, щиро бажали учням успіхів у навчанні, а вчителям наснаги, терпіння у вихованні підростаючого покоління.

На свято завітали почесні гості – голова селищної ради Шиян О.М., директор ООО «Агроальнс» Гарькавенко О.І., директор товариства з обмеженою відповідальністю «Алекспром» Колісник С.О. та колеги Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 під керівництвом директора Стрельченко  Л.А. Голова селищної ради вручив значний грошовий внесок на ремонт даху школи, від працівників ООО «Агроальнс» - принтер. Школа висловлює особливі слова подяки товариству «Алекспром» за  довгожданий і дуже потрібний школі подарунок – музичну апаратуру.

Від адміністрації школи були вручені дипломи директорам школи минулих років. На свято були запрошені ветерани освітянської ниви – легенда школи, яким були вручені подарунки від працюючих колег-вчителів.

Золота медалістка  1986 року Бурба О.В. привітала шкільну родину з Днем народження і подякувала педагогам  за міцні знання та невтомну самовіддану працю. Приємно було чути слова вдячності від випускників 1985 та 1992 років, які також вручили школі подарунки – мікрофони, волейбольні  м’ячі, модем.

У підготовці до свята активно допомагали працівники селищного Будинку культури «Центральний» під керівництвом директора Жолобака І.С.

Школа черпає натхнення  зі своїх наставників та вихованців. Тож ліричною ноткою свята стали слова-побажання випускників-2013 року: «Рідна школо, нехай тече голубим безмежжям щастя твоїх вихованців, хай врожайною буде твоя педагогічна нива, хай високо в небі, обійнявшись із сонцем, пливе веселкою доля великої і дружньої сім'ї – Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст..№2!»