смт. Губиниха. Губиниська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. Друге видання

УДК 796.032.2(031)
ББК 75.4я 2
Б 90
М. М. Булатова
Енциклопедія олімпійського спорту
в запитаннях і відповідях
друге видання
Міжнародний олімпійський комітет
Національний олімпійський комітет України
М. М. Булатова
Б 90 Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. Друге видання. — К.: Олімпійська література,
2011. — 400 с.: іл.
ISBN 978-966-8708-14-5
Енциклопедія пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського руху, головні віхи його
розвитку та сьогодення через систему запитань і відповідей.
Книга складається із п’яти частин. Частина І містить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських
ігор Стародавньої Греції. У частині ІІ висвітлені питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного
олімпійського комітету і роль у цьому П’єра де Кубертена. Надана характеристика діяльності восьми президентів
Міжнародного олімпійського комітету. У частині ІІІ представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії,
структуру Міжнародної олімпійської системи. Частина ІV присвячена олімпійським видам спорту, видатним
спортсменам — чемпіонам Олімпійських ігор. Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів
у Міжнародному олімпійському русі.
Для дітей та молоді, фахівців галузі фізичного виховання і спорту та освіти, широкого загалу читачів, які
цікавляться історією і сьогоденням олімпійського руху.
ISBN 978-966-8708-14-5 © Булатова М. М.

Практична робота № 1

Паперові бланки для заповнення роздрукувати. Виконати практичну роботу. Для перевірки надати вчителеві на зимовій сесії.

Баландина, Н. Ф. Русский язык . 7 класс. [Текст] : учебник для общеобразовательных учебных заведений с украинским языком обучения. / Н. Ф, Баландина, К. В. Дегтярёва, С. А. Лебеденко; под редакцией Н. Ф, Баландиной. – К. Знания Украины, 2007 . – 368 с. Учебник составлен в соответствии с программой по русскому языку для 7 класса общеобразовательных учебных заведений с украинским языком обучения. Занятия (44 учебных и 7 итоговых) дают основы знаний о языке, обеспечивают достаточно высокий уровень общения и формирования навыков грамотного письма, приобщают к русской культуре. Материал по языку и развитию речи объединён в пределах каждого занятия. Его соотношение учитель может определять самостоятельно, учитывая подготовленность учащихся. Теоретические сведения по языку изложены блоками, к каждому из которых подобраны упражнения. Обучение всем видам речевой деятельности осуществляется с помощью упражнений, активного использования текстов, с учётом знаний, полученных на уроках украинского языка.

всесвітня історія